Ubrania robocze

Wygodne kurtki zimowe MASCOT optymalnie chroniące przed czynnikami atmosferycznymi

Masz dosyć doskwierającego chłodu i kapryśnej zimy? Mroźne poranki, przeszywające wiatry, częste opady śniegu, a za chwilę deszcz i odwilż, nie sprzyjają wielogodzinnej pracy na powietrzu. To czas, w którym konieczne jest zadbanie o odpowiedni strój roboczy, któremu niestraszne są zmienne zimowe warunki. Wiatroszczelność, wodoszczelność, oddychalność, intensywne, jaskrawe kolory oraz niska waga i nieograniczona swoboda ruchów – to funkcje odzieży wierzchniej, które zapewnią najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa w pracy.

To cechy nowej kurtki zimowej firmy MASOCT z kolekcji ACCELERATE SAFE 19035-449. Posiada certyfikowane zabezpieczenie przed niskimi temperaturami i opadami, dopracowany fason, gwarantujący pełną swobodę ruchów oraz certyfikat zgodności z normą EN ISO 20471, klasa 3, klasyfikujący ją do odzieży ostrzegawczej o najwyższym poziomie ochrony. Dzięki swoim właściwościom,  funkcjonalnym detalom oraz różnym fasonom, kurtka jest idealna dla wszystkich (kobiet i mężczyzn), niezależnie od branży, dla których bezpieczeństwo, komfort i doskonała widoczność zarówno w dzień, jak i po zmroku, są koniecznością. Jest znakomitym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują lekkiej odzieży o wysokiej jakości i wytrzymałości. Jest jedną z wielu w kolekcji ostrzegawczej odzieży ochronnej, która pozwala na komponowanie niezliczonej ilości, indywidualnych zestawów o wymaganej klasie bezpieczeństwa.

Doskonałe utrzymanie ciepłoty ciała

Kurtka zimowa MASCOTACCELERATE SAFE 19035-449 została wyposażona w miękką i doskonale izolującą podszewkę, wykonaną z materiału CLIMASCOT® Lightweight Insulation, która nie tylko utrzymuje długotrwale ciepło, ale jest również elastyczna i bardzo lekka, gwarantując tym samy niezrównaną swobodę ruchów. Co więcej, wyselekcjonowane i gruntownie przetestowane tkaniny wykorzystane do produkcji kurtki, zapewniają użytkownikom doskonałą ochronę przed wiatrem i deszczem, co potwierdzają uzyskane certyfikaty zgodności z normami EN 342 i EN 343. Wodoszczelnością wyróżniają się również szwy i wszystkie zamki błyskawiczne, a wewnętrzna klapa sztormowa, doskonale zabezpiecza przed zimnym powietrzem.

Wygodne kurtki zimowe MASCOT optymalnie chroniące przed czynnikami atmosferycznymi

Zabezpieczenie przed wiatrem

Ta nowoczesna, zaprojektowana i przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, kurtka posiada szereg, przydatnych w codziennych zmaganiach z pogodą, funkcji, chroniących użytkownika przed przenikliwymi wiatrami i złą pogodą. Kurtka MASCOTACCELERATE SAFE 19035-449 została wyposażona w:

  • Regulowaną długość materiału w dolnej części pleców
  • Wysoki kołnierz, skutecznie osłaniający szyję i kark
  • Wewnętrzny ściągacz wzdłuż dolnej krawędzi przodu kurtki
  • Ściągacze przy nadgarstkach
  • Odpinany kaptur z podszewką, wyposażony w specjalną wstawkę czołową z miękkiego, rozciągliwego materiału, z regulacją na gumkę.

Praktyczność

Odzież robocza ma nie tylko chronić użytkownika i gwarantować mu bezpieczeństwo. Ma być również praktyczna i ułatwiać wykonywanie szerokiego zakresu prac. Kurtka zimowa MASCOTACCELERATE SAFE 19035-449 wyposażona jest w praktyczne i przestronne kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne, doskonałe do przechowywania wszystkiego, co chcesz mieć pod ręką. Co więcej, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie jest możliwe w każdych warunkach.

www.mascot.pl/pl/mascot-accelerate-safe


Data publikacji: 3 lutego, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły