Ubrania robocze

Wysokiej jakości odzież robocza MASCOT o największej rozciągliwości

Dla MASCOT odzież robocza to pasja. Potwierdza to 20.000 pozycji i ponad 600 unikalnych produktów ze znakiem niedźwiedzia. Wszystkie produkty MASCOT są podzielone na kolekcje, o szczególnej charakterystyce i cechach.

Komfort lekkiej wagi przy każdym ruchu

Swoboda ruchów, wyjątkowo niska waga i wysoka wytrzymałość to cechy, które definiują najnowszą kolekcję odzieży roboczej MASCOT® ADVANCED. Oferta dla profesjonalistów, którzy wymagają najlepszych produktów, które są zaprojektowanych do noszenia warstwami i i gotowych na wyzwania, spotykane podczas pracy.
Szeroki wybór produktów pozwala dopasować odzież do zmieniających się temperatur. Dzięki MASCOT® ADVANCED optymalna kontrola temperatury zapewniona jest przez cały dzień, ponieważ asortyment obejmuje produkty odprowadzające wilgoć, izolacyjne kurtki z dzianiny, bluzy polarowe i kurtki termiczne (jako warstwa środkowa), a także kurtki wiatro i wodoodporne do noszenia jako warstwa zewnętrzna.

Spodnie z kieszeniami Dyneema® na kolanach, czterokierunkowy strecz, niska waga. Odzież robocza MASCOT

Spodnie z kieszeniami Dyneema® na kolanach, czterokierunkowy strecz, niska waga.

Niezwykle elastyczny strecz dla maksymalnej swobody ruchów

W dniu pełnym pracy ważna jest nieograniczona możliwość poruszania się w spodniach roboczych. Dzięki spodniom ze 100% streczu z MASCOT® ADVANCED, masz pełną swobodę ruchów i nie znajdziesz w nich nic, co uwiera lub przeszkadza. Wodoodprony, wielofunkcyjny materiał strecz łączy w sobie niewielką wagę z bardzo wysoką wytrzymałością. Ten elastyczny materiał jest miękki i wygodny w noszeniu – jest prawie jak druga skóra.

Dostosowana do Twoich potrzeb odzież robocza MASCOT

Różne profesje wymagają od spodni różnych funkcji. Właśnie dlatego w asortymencie MASCOT znajdziesz coś więcej niż tradycyjne spodnie robocze. Kolekcja MASCOT® ADVANCED obejmuje spodnie z odpinanymi kieszeniami, z wytrzymałymi kieszeniami na nakolanniki, a także spodnie z kieszeniami na udach, jeśli to jest to, czego potrzebujesz. Wszystkie kieszenie są w pełni zintegrowane z krojem spodni i, dzięki streczowi, możesz wypełnić kieszenie bez uszczerbku dla swobody ruchów.

Dowiedz się więcej o MASCOT® ADVANCED tutaj: https://www.mascot.pl/pl/Produkty/Ubranie-robocze/Przeglad-kolekcji-odziez-robocza/Advanced

4.9/5 - (52 votes)

Data publikacji: 2 lutego, 2019

Autor:

4.9/5 - (52 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek
    sobota, 2 lutego, 2019

    W przypadku odzieży roboczej trzeba ją dobrać odpowiednio do wykonywanej pracy i pory roku. Warto wybierać profesjonalne firmy tak jak Mascot. Mają ogromny wybór z różnych kolekcji i wersjach kolorystycznych. Sam przekonałem się, że odzież nie może być byle jaka, ale funkcjonalna i bezpieczna.

  2. Iwonaka
    sobota, 2 lutego, 2019

    Nie znałam marki Mascot ale warto zapamiętać.Przeczytałam w artykule,że produkują pełny asortyment odziezy roboczej,to dobrze.

Podobne artykuły