Na rynku

Wystartowała II edycja konkursu „Dekarz na 5”- Pokaż się z najlepszej strony!

Firma Galeco, polski producent systemów rynnowych, w 2011 roku zorganizowała konkurs „Dekarz na 5”. Popularność plebiscytu sprawiła, że z początkiem czerwca 2012 roku wystartowała jego II edycja. Podobnie jak w zeszłym roku, celem konkursu jest prezentacja systemów orynnowania Galeco zamontowanych na budynkach. Jury wybierze najlepsze realizacje i uhonoruje zwycięzców upominkami. Nagrodą główną jest wizyta dwóch osób w Krakowie, połączona ze zwiedzaniem miasta, wizytą szkoleniową w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem Prezesa Zarządu, a także winda dekarska GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach.

Fotograficzny konkurs „Dekarz na 5” organizowany przez firmę Galeco ma na celu pokazanie najlepiej dobranych i zamontowanych systemów rynnowych na różnego rodzaju budynkach. Ekipy dekarskie mogą sfotografować efekt swoich prac i zgłosić obiekt do plebiscytu. Wystarczy wykonać minimum 3 fotografie i wraz z wypełnionym formularzem konkursowym przesłać je drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną do siedziby firmy Galeco. Zgłoszenie do konkursu można złożyć także za pomocą specjalnej zakładki na stronie www.galeco.pl/konkurs/.

Internetowa rejestracja umożliwia przesłanie zdjęć oraz wszelkich danych osobowych bez wychodzenia z domu. Co więcej, przesłanie wypełnionego formularza, niemal natychmiast znajduje się w siedzibie firmy Galeco i tym samym nie ma obawy o przekroczenie terminu zgłoszenia. Każdy uczestnik może zdobyć nagrodę gwarantowaną wystarczy, że prześle zdjęcia wraz z formularzem oraz wybierze upominek na karcie zgłoszeniowej. W tym roku są to m.in. kleszcze do blachy, nożyce do blachy lub poziomica z trzema libelkami i wiele innych przydatnych narzędzi w pracy dekarza. W każdym miesiącu jury wybierze Dekarza Miesiąca. Zwycięzca odbierze nagrodę miesiąca, którą sam wybierze poprzez zaznaczenie produktu w formularzu przy rejestracji do konkursu.

Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu może otrzymać kleszcze do gięcia haków rynnowych, kolbę lutowniczą lub też komplet zaginadeł do blachy. Nagroda główna trafi do Laureata Konkursu, wyłonionego spośród siedmiu zwycięskich Dekarzy Miesiąca. W tym roku jest to wizyta zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą w Krakowie, połączona ze zwiedzaniem miasta, spotkaniem szkoleniowym w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem Prezesa Zarządu, a także winda dekarska GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach. Jury wybierze laureata poprzez głosowanie. W skład komisji sędziowskiej wchodzą: Prezes Zarządu Galeco, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, jak również Kierownik Promocji. Jury, wyłaniając zwycięzców, będzie zwracać szczególną uwagę na realizacje najlepiej prezentujące systemy orynnowania Galeco i ich prawidłowy montaż.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31.12.2012 roku.

Ekipy dekarskie, na co dzień montujące systemy rynnowe Galeco, mają okazję zaprezentować swój profesjonalizm i kunszt pracy. Wystarczy sfotografować efekt końcowy prac i zdjęcia przesłać do siedziby polskiego producenta systemów odprowadzania wody deszczowej. Najlepsze realizacje zostaną nagrodzone cennymi upominkami, a laureat otrzyma prestiżowy tytuł: „Dekarz na 5”.

Infolinia dotycząca konkursu: 71 363 56 34
Rejestracja na: www.galeco.pl/konkurs

www.galeco.pl

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 25 czerwca, 2012

Autor:

5/5 - (3 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły