Na rynku

XVI GALA DEKARSKA I XVI DZIEŃ DEKARZA W ŁODZI – 25 lipca 2015

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy już po raz 16 zaprasza dekarzy i producentów na wspólne obchody Święta Dekarzy, które w tym roku organizuje wraz z Oddziałem Łódzkim PSD w Łodzi. Organizatorzy podkreślają, że jest to jedyna okazja w roku do spotkania się w tak odświętnej atmosferze i liczą na liczne przybycie gości z branży dekarskiej. Przygotowali dla nich wiele atrakcji.

Goście z pewnością nie będą się nudzili – Łódź to miejsce, w którym historia nieustannie miesza się z teraźniejszością, stare fabryki zyskują nowe życie i pełnią ważne funkcje w krajobrazie miasta, a aktorów z Łódzkiej filmówki można spotkać spacerujących ulicą Piotrkowską i rozmawiających z ludźmi. Na tych właśnie elementach oparty został tegoroczny program Dnia Dekarza i temat przewodni wydarzenia – Łódź Fabryczna będzie towarzyszyła uczestnikom podczas pikniku, a Łódź filmowa podczas wieczornej Gali.

PIKNIK POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY, czyli Dzień Dekarza w plenerze

Podczas pikniku na dekarzy będzie oczekiwało wiele atrakcji przygotowanych przez partnerów wspierających, którzy zadbali i o dusze i ciała. Na stoiskach partnerów goście będą mogli zobaczyć nowości w pokryciach dachowych, a następnie udać się w podróż po Łodzi Fabrycznej, dotknąć historii w Pałacu Poznańskiego i z towarzyszeniem orkiestry przemierzyć ulicę Piotrkowską – serce Łodzi, skąd zabytkowym tramwajem powrócą do Starej Manufaktury przemienionej w oryginalny Hotel Andel’s.

Piknik rozpocznie o godz. 11.00 Msza Święta dla Dekarzy, którą poprowadzi Kapelan PSD Ksiądz Grzegorz Jaszczyk.
xvi-gala-dekarska-i-xvi-dzien-dekarza-w-lodzi_1
XVI GALA DEKARSKA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY odbędzie się
w zabytkowej Manufakturze włókienniczej, która została odrestaurowana i przekształcona w nowoczesny i oryginalny hotel ANDEL’S. Wieczór w tematyce Łodzi filmowej poprowadzi prezenter Radia Łódź. Wieczorna Gala obfitować będzie w wiele atrakcji – organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek, upominków i prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Program Dnia Dekarza i Gali Dekarskiej dostępny na stronie internetowej www.dekarz.com.pl

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 28 czerwca, 2015

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły