Na rynku

SUPERDEKARZE na XVI Gali Dekarskiej

5 lipca 2015 łódzką przestrzenią miejską zawładnęli dekarze z całej Polski, w tym SUPERDEKARZE. Zgromadzili się na organizowane co roku przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy obchody Dnia Dekarza. Wieczorem odbyła się uroczysta XVI Gala Dekarska, a jej Srebrnym Partnerem była firma Monier BRAAS.

To ważne dla branży wydarzenie rozpoczęło się w Parku Staromiejskim, gdzie partnerzy wydarzenia zaprezentowali przygotowane specjalnie na tę okazję atrakcje. Oprócz nowości dotyczących układania dachów uczestnicy mogli poznać najnowsze techniki udzielania pierwszej pomocy oraz zasięgnąć porad prawnych. Po części merytorycznej i wymianie doświadczeń przebrani w tradycyjne stroje i wspierani przez orkiestrę dekarze wzięli udział w przemarszu reprezentacyjną ulicą Łodzi – Piotrkowską. Następnie odbyła się przejażdżka zabytkowymi łódzkimi tramwajami, po której zaproszeni goście udali się na uroczystą część wydarzenia – Galę Dekarską. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zorganizowało ją już po raz szesnasty. Wieczór poświęcony był głównie celebracji wspólnych osiągnięć oraz wyróżnieniu dekarzy zasłużonych dla Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy za szczególny wkład w jego rozwój.

Jedną z nagród odebrał SUPERDEKARZ, Mariusz Durka. Było to dla mnie ogromnym zaskoczeniem, dlatego tym bardziej jestem dumny z tego wyróżnienia i traktuję je jako docenienie mojej wieloletniej pracy – powiedział wyróżniony.
xvi-gala-dekarska-z-superdekarzami_1
Galę bardzo miło wspomina również SUPERDEKARZ, Bogdan Kalinowski, który przyjechał do Łodzi z żoną. – To rzadka okazja, oczywiście poza Galą SUPERDEKARZ, by spotkać się z kolegami po fachu z całej Polski – stwierdził. Panująca tam atmosfera sprzyja nie tylko rozmowom o pracy, ale i o sprawach prywatnych – mogliśmy się zrelaksować i nabrać sił przed kolejnymi inwestycjami – dodał.

Na wydarzeniu obecni byli także przedstawicie firmy Monier BRAAS, która wspiera merytorycznie dekarzy między innymi prowadząc już siódmy rok program branżowy SUPERDEKARZ oraz program ich certyfikacji.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 11 października, 2015

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły