Akcesoria dachowe

Zabezpieczenia przeciwśnieżne Trapac® – bądź mądry i zapobiegaj!

Leniwe, upalne popołudnia absolutnie nie skłaniają do myślenia o zimowej aurze. Ale jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego warto właśnie teraz i na spokojnie zadbać o właściwe przygotowanie dachu. Choć w naszym kraju większość hołduje zasadzie „ mądry Polak po szkodzie” zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż naprawiać. I dach będzie nam wdzięczny i domowy budżet. Wykorzystaj urlop i zamontuj zabezpieczenia przeciwśnieżne Trapac®

To nie jest kolejny, modny gadżet na dach. To konieczność i obowiązek każdego właściciela posesji, chroniący przed niekontrolowanymi oberwaniami mas śniegu.

Trapac® uchwyt płotka przeciwśniegowego i Trapac® uchwyt belki śniegowej to innowacyjne rozwiązanie. Uchwyty te stosuje się do profilowanych pokryć ceramicznych i betonowych. Ich głównymi zaletami są: mały ciężar i prosty montaż. Dzięki bezpośrednimi mocowaniami do łaty, możemy je zainstalować bez konieczności stosowania dodatkowej łaty nośnej. Z powodzeniem też można je stosować na dachach już pokrytych.

Ten prosty i niezwykle skuteczny produkt montuje się zazwyczaj nad wejściem do domu oraz wjazdem do garażu po to, aby ani mieszkańców domu ani przechodniów nie spotkała zimą niemiła niespodzianka w postaci czapy śniegu na głowie. Może brzmi to zabawnie, ale tak naprawdę może komuś stać się krzywda i trzeba temu przeciwdziałać.

Zabezpieczenia przeciwśnieżne Trapac® - bądź mądry i zapobiegaj!

Ciesz się wakacjami, ale nie zapominaj o rzeczach ważnych. Od tego zależy nie tylko komfort twoich bliskich, ale też bezpieczeństwo i funkcjonalność pokrycia dachowego. Gdy lato się skończy i nastaną słotne, chłodne dni wykonanie prac remontowych na dachu będzie jeszcze trudniejsze.

ASZ

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 20 lipca, 2013

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły