Okna dachowe

Zaplanuj okna dachowe z pomocą aplikacji Velux Experience

Promienie słoneczne oraz wszelkiego rodzaju światło odgrywa bardzo ważną w rolę w naszym życiu. W miesiącach gdzie mamy bardzo utrudniony dostęp do światła częściej pojawiają się u nas bóle głowy, depresja i ogólne złe samopoczucie. Dobór odpowiedniego światła w naszych mieszkaniach to także połowa sukcesu do udanego wnętrza. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad lepszym doświetleniem swojego domu, ale nie mogłeś wyobrazić sobie jak będzie wyglądać Twój dom wyposażony w okna dachowe, z pomocą przyjdzie Ci oryginalna aplikacja Velux Experience na Twojego smartfona.

Wystarczy zrobić zdjęcie pokoju i wirtualnie „zainstalować” okno dachowe. Zmieniając jego położenie, możesz znaleźć najdogodniejsze miejsce i samemu przekonać się, jaki efekt da więcej światła w Twoim domu.

Grupa VELUX postanowiła stworzyć nową aplikację, dzięki której możesz umieścić wirtualne okno dachowe we własnym domu. Wystarczy wybrać okno lub dowolną kombinację kilku okien, wykonać zdjęcie pokoju i zobaczyć jak staje się ono integralną częścią pomieszczenia. Mało tego, możesz podzielić się nową stylizacją mieszkania ze znajomymi na Facebooku, Twitterze czy Flickr.

Kiedy wybierzesz już dogodne rozwiązanie, dowiesz się gdzie w pobliżu znajduje się hurtownia materiałów budowlanych lub certyfikowany dekarz, ponieważ aplikacja używa nadajnika GPS wbudowanego w komórce. Dzięki temu natychmiast otrzymasz profesjonalną poradę na temat tego, w jaki sposób zrealizować marzenie o większej ilości światła.

Zdajemy sobie sprawę, że trudno wyobrazić sobie, ile światła wpada do mieszkania przez okno dachowe i co to oznacza dla komfortu użytkowników. Dlatego też stworzyliśmy aplikację VELUX Experience, która jest doskonałą wizualizacją i może inspirować – mówi architekt Monika Kupska-Kupis, VELUX Polska

Aplikacja VELUX Experience jest dostępna na iPhone’a oraz system Android w polskiej wersji językowej. Obejrzyj na YouTube jak działa aplikacja VELUX, poznaj jej możliwości:

Linki do pobrania aplikacji:
dla urządzeń Apple
https://itunes.apple.com/app/velux-experience/id505431651?mt=8
dla urządzeń Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=velux.vcms.experience

Poznaj nieograniczone możliwości Aplikacja VELUX Experience i zaplanuj swoje okna dachowe.

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 28 maja, 2013

Autor:

5/5 - (2 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły