Szkolenia

Zaproszenie na Warsztaty Nowoczesnego Cieśli – Edycja III

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Garbatce-Letnisku oraz Gazeta Fachowy Dekarz&Cieśla zapraszają właścicieli firm budowlanych, przedstawicieli handlowych oraz prezenterów materiałów konstrukcyjnych, wykończeniowych, łączników i innych akcesoriów stosowanych w budownictwie drewnianym do prezentacji swoich wyrobów w ramach „Warsztatów Nowoczesnego Cieśli – Edycja III”.


Warsztaty organizowane będą w dniach 8-9 kwietnia 2017r. z proponowanym porządkiem:
1. Sobota 08.04.2107 w godzinach 9-15, prezentacja materiałów i akcesoriów stosowanych w budownictwie drewnianym.
2. Niedziela 09.04.2107 w godzinach 9-15, prezentacja maszyn i narzędzi stosowanych w ciesielstwie firmy Festool oraz pokaz wykonania tradycyjnych połączeń ciesielskich (połączenia węgłowe proste, skośne jaskółczy ogon i inne), z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. W ramach pokazu będzie możliwość spróbowania własnych sił w wykonaniu w/w obróbki drewna.

Uczestnikami warsztatów będą zainteresowani właściciele i pracownicy firm ciesielskich, dekarskich oraz słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych CKU Garbatka-Letnisko.
Zainteresowanych uczestnictwem i prezentacją swoich wyrobów bardzo prosimy o przedstawienie zakresu prezentacji i kontakt do dnia 20 marca br.

CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
w Garbatce-Letnisku
ul. H. Lewandowicz 4, 26-930 Garbatka-Letnisko

Bogusław Szumilas
kom. 608-844-948
e-mail: warsztaty.zsp@vp.pl

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 11 marca, 2017

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły