Na rynku

Zaufanie i współpraca procentują!

BMI Braas, należąca do międzynarodowego koncernu BMI Group, jest wiodącym producentem zintegrowanych systemów dachowych, obejmujących dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki panelowe, akcesoria i izolacje dachowe oraz wysokosprawne systemy fotowoltaiczne, dedykowane na dachy płaskie i skośne. Oferowane zintegrowane systemy i kompatybilne produkty najwyższej jakości, spełniają wszystkie polskie i europejskie normy oraz są doceniane przez wykonawców, czego potwierdzeniem są zdobyte cztery raz z rzędu nagrody Budowlanej Marki Roku.

Wyróżnienia przyznawane są firmom z obszaru materiałów budowalnych, które wyłaniane są na podstawie niezależnego badania, wolego od subiektywnych ocen jurorów, cieszącym się największych uznaniem wśród wykonawców. Spontaniczne i samodzielne wskazanie producenta, w oparciu o trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, dostępność na rynku oraz relację jakości do ceny, odbywa się na podstawie doświadczeń i codziennej praktyki wykonawców. Dzięki temu ranking jest miarodajny, niezależny i obiektywny. Wyniki obejmują kilkadziesiąt kategorii materiałów budowalnych.

Budowlana Marka Roku

Marka Braas już wielokrotnie zdobyła tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii ,,Pokrycia Dachowe Ciężkie”. ,, Bardzo liczyliśmy na ten tytuł i ogromnie nas on ucieszył! Niezależne badania nigdy nie dają przecież gwarancji, że ankietowani spontanicznie wybiorą właśnie tę markę, nie inną. Produkcja materiałów dachowych w Polsce stoi na wysokim poziomie. Jeżeli Braas jako marka przychodzi do głowy wykonawcom jako pierwsza i najlepsza, oznacza to, że ciężko na nią pracowaliśmy – od działu produkcji, poprzez dział wsparcia technicznego, po marketing i sprzedaż.” – mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu BMI Braas.

Budowlana Marka Roku 2019.
Budowlana Marka Roku 2019.

BMI Group stara się niezmiennie podążać za trendami, oferując najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany wizualnie i technologicznie. Wsłuchując się w sugestie i pomysły wykonawców, odpowiada na oczekiwania klientów, gwarantując długotrwałą ochronę, bezpieczeństwo i funkcjonalność swoich produktów. Zdaniem Prezesa Zarządu BMI Braas wykonawcy ,,(…) doceniają bardzo wysoką jakość naszych produktów, dążenie do perfekcji i nadążanie za trendami rynkowymi. Piękny, dobrze kładący się produkt pomaga tworzyć domy i budynki, które stają się referencją dla dekarza i ułatwiają mu zdobywanie kolejnych klientów.” Firma stale współpracuje z wykonawcami ,, m.in. w ramach programu SUPERDEKARZ, jak i Certyfikacji Braas. Szkolenia produktowe, spotkania, rozmowy – to wszystko przynosi obu stronom wiele korzyści.

(…) Słuchamy wykonawców, motywujemy ich do podnoszenia sobie zawodowej poprzeczki i jesteśmy otwarci na nowe pomysły.” ,, Między nami istnieje symbioza” – podsumowuje Prezes Grzegorz Barycki.

Złota Budowlana Marka Roku

Strategia firmy opiera się na dobrych i szczerych relacjach z wykonawcami. Zaufanie i wybór produktów marki Baas jest niezwykle ważny dla producenta, który mimo sukcesów, nie spoczywa na laurach, tylko zobowiązuje się stale dawać z siebie co raz więcej. Nic więc dziwnego, że firma wykorzystując najtrwalsze materiały, cieszy się renomą i zaufaniem oraz od lat zajmuje pozycję lidera na rynku pokryć dachowych w Polsce.

www.superdekarz.pl

5/5 - (3 głosów)

Data publikacji: 28 grudnia, 2020

Autor:

5/5 - (3 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły