Zaufanie i współpraca procentują!

Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu BMI Braas.
Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu BMI Braas. 

BMI Braas, należąca do międzynarodowego koncernu BMI Group, jest wiodącym producentem zintegrowanych systemów dachowych, obejmujących dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki panelowe, akcesoria i izolacje dachowe oraz wysokosprawne systemy fotowoltaiczne, dedykowane na dachy płaskie i skośne. Oferowane zintegrowane systemy i kompatybilne produkty najwyższej jakości, spełniają wszystkie polskie i europejskie normy oraz są doceniane przez wykonawców, czego potwierdzeniem są zdobyte cztery raz z rzędu nagrody Budowlanej Marki Roku.

Budowlana Marka Roku 2019.
Budowlana Marka Roku 2019.

Wyróżnienia przyznawane są firmom z obszaru materiałów budowalnych, które wyłaniane są na podstawie niezależnego badania, wolego od subiektywnych ocen jurorów, cieszącym się największych uznaniem wśród wykonawców. Spontaniczne i samodzielne wskazanie producenta, w oparciu o trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, dostępność na rynku oraz relację jakości do ceny, odbywa się na podstawie doświadczeń i codziennej praktyki wykonawców. Dzięki temu ranking jest miarodajny, niezależny i obiektywny. Wyniki obejmują kilkadziesiąt kategorii materiałów budowalnych.

Marka Braas już wielokrotnie zdobyła tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii ,,Pokrycia Dachowe Ciężkie”. ,, Bardzo liczyliśmy na ten tytuł i ogromnie nas on ucieszył! Niezależne badania nigdy nie dają przecież gwarancji, że ankietowani spontanicznie wybiorą właśnie tę markę, nie inną. Produkcja materiałów dachowych w Polsce stoi na wysokim poziomie. Jeżeli Braas jako marka przychodzi do głowy wykonawcom jako pierwsza i najlepsza, oznacza to, że ciężko na nią pracowaliśmy – od działu produkcji, poprzez dział wsparcia technicznego, po marketing i sprzedaż.” – mówiGrzegorz Barycki, Prezes Zarządu BMI Braas.

BMI Group stara się niezmiennie podążać za trendami, oferując najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany wizualnie i technologicznie. Wsłuchując się w sugestie i pomysły wykonawców, odpowiada na oczekiwania klientów, gwarantując długotrwałą ochronę, bezpieczeństwo i funkcjonalność swoich produktów. Zdaniem Prezesa Zarządu BMI Braas wykonawcy ,,(…) doceniają bardzo wysoką jakość naszych produktów, dążenie do perfekcji i nadążanie za trendami rynkowymi. Piękny, dobrze kładący się produkt pomaga tworzyć domy i budynki, które stają się referencją dla dekarza i ułatwiają mu zdobywanie kolejnych klientów.” Firma stale współpracuje z wykonawcami ,, m.in. w ramach programu SUPERDEKARZ, jak i Certyfikacji Braas. Szkolenia produktowe, spotkania, rozmowy – to wszystko przynosi obu stronom wiele korzyści.
(…) Słuchamy wykonawców, motywujemy ich do podnoszenia sobie zawodowej poprzeczki i jesteśmy otwarci na nowe pomysły.” ,, Między nami istnieje symbioza”
– podsumowuje Prezes Grzegorz Barycki.

Strategia firmy opiera się na dobrych i szczerych relacjach z wykonawcami. Zaufanie i wybór produktów marki Baas jest niezwykle ważny dla producenta, który mimo sukcesów, nie spoczywa na laurach, tylko zobowiązuje się stale dawać z siebie co raz więcej. Nic więc dziwnego, że firma wykorzystując najtrwalsze materiały, cieszy się renomą i zaufaniem oraz od lat zajmuje pozycję lidera na rynku pokryć dachowych w Polsce.

www.superdekarz.pl


Data utworzenia: 28.12.2020


dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły