Na rynku

Zbliża się 27 edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA

Targi BUDMA coraz bliżej. Do rozpoczęcia imprezy jeszcze kilka miesięcy, jednak dla wystawców to najbardziej odpowiedni moment, aby zaplanować udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury, które odbędą się w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego 2018.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Wszystkie firmy, zainteresowane udziałem w tych największych w Polsce i tej części Europy targach budowlanych, powinny zanotować datę 27 września 2017 – to właśnie tego dnia mija pierwszy termin zgłoszeń na targi. Do tej daty oferowane są najbardziej atrakcyjne warunki udziału w targach.

Budma 2018

Na przyszłorocznych targach BUDMA zaprezentowany zostanie między innymi Największy Salon Dachów w Polsce, Największy Salon Stolarki w Polsce, Salon Podłóg i Parkietów, a także Salon Rusztowań i Szalunków. Warto również wspomnieć o specjalnej strefie pokazowej Design 4 Senses, gdzie w nietypowy sposób zaprezentowana zostanie oferta Wystawców, uczestniczących w tym projekcie. Zadaniem Strefy jest przeniesienie klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań, czemu służą aż 4 dedykowane przestrzenie: Strefa VisualStudio, Strefa TouchPoint, Strefa AudioZone oraz Strefa AromaSpot – trzeba przyznać, że pomysł brzmi naprawdę intrygująco.

Na targach BUDMA tradycyjnie przewidziano także szeroki wachlarz wydarzeń dedykowanych czterem głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom.

Przyszłorocznej imprezie towarzyszyć będą tym razem targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC, prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

Budma 2018

 

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 7 września, 2017

Autor:

4.7/5 - (3 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły