Na rynku

Złote Medale BUDMA 2017 przyznane!

Złote Medale BUDMA 2017 przyznane

Aż 26 produktów otrzymało prestiżowe wyróżnienie Złotego Medalu MTP targów BUDMA! Przedstawiamy nagrodzone produkty z branży dachowej.


Innowacyjność, wysokiej jakości materiały i bardzo dobre parametry produktów były głównymi kryteriami branymi pod uwagę przy przyznawaniu wyróżnień. Te produkty zasługują zatem na szczególną uwagę, a zobaczymy je oczywiście podczas targów BUDMA oraz WinDoor-tech! Wszystkie przyznane wyróżnienia są równoważne.
Już wkrótce, na stronie zlotymedal.mtp.pl będzie można głosować na najlepszy, Waszym zdaniem, produkt, który otrzyma dodatkową nagrodę: Złoty Medal MTP – Wybór Konsumenta. Swój głos będzie można oddać także w trakcie targów w specjalnych Strefach Mistrza (pawilon 3, 5 oraz 7).
Wyróżnienia Złotego Medalu MTP targów BUDMA przyznał Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Opis produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2017

Zaginarka ZGM-2000 / 2.0 z napędem elektrycznym
Zaginarka ZGM-2000 / 2.0 z napędem elektrycznym
PHUP MAAD Maria Wiśniewska, Tuchola
Pawilon 6A stoisko 11

Zginarka ZGM-2000 / 2.0 z napędem elektrycznym zagwarantuje wydajniejszą i dokładniejszą pracę niż maszyny w wersji ręcznej. Wymienne elementy robocze umożliwiają wykonanie znacznie większej ilości skomplikowanych obróbek blacharskich.

Rodzina Blachodachówek Modułowych BUDMAT
Rodzina Blachodachówek Modułowych BUDMAT
BUDMAT Bogdan Więcek, Płock
Pawilon 6A stoisko 21

Rodzina Blachodachówek Modułowych BUDMAT to jedyna w Polsce oferta aż pięciu unikalnych wzorów dachów modułowych od jednego producenta. Do kompletu z blachodachówkami oferowane są również rynny oraz system akcesoriów i obróbek – co gwarantuje kompleksowość realizacji. Dwumodułowe arkusze blachodachówek, w których kształcie zastosowano wiele innowacyjnych i objętych ochroną patentową rozwiązań konstrukcyjnych, idealnie dopasowują się do potrzeb rynku i jego gustów. Rodzina Blachodachówek Modułowych BUDMAT to wysoka jakość wyrobów, estetyka wykonania oraz łatwość montażu.

Ścienne i dachowe płyty warstwowe z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR SYSTEM
Ścienne i dachowe płyty warstwowe z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR SYSTEM
PRUSZYŃSKI Sp. z o.o., Warszawa
Pawilon 6A sektor A stoisko 10

Płyty Blachy Pruszyński PIRTECH to płyty ścienne i dachowe z wypełnieniem z pianki poliuretanowej. Oferta firmy obejmuje zarówno płyty z widocznym i ukrytym mocowaniem. Płyty składają się z dwóch okładzin ze stali oraz rdzenia. Rdzeń wykonany jest z bezfreonowej, przyjaznej dla środowiska, pianki poliuretanowej o gęstości 40 ± 3 kg/m2 o bardzo wysokiej izolacyjności termicznej. Proces produkcyjny realizowany jest metodą ciągłą na w pełni zautomatyzowanej, najnowocześniejszej w Europie linii do produkcji tego typu płyt. Płyty warstwowe PIRTECH zostały uhonorowane statuetką TOP Builder 2017.

Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect²
Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect²
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
Pawilon 5 stoisko 79 i 80
Pawilon 7 stoisko 26

Nowe okno FPP-V preSelect2 to rozwinięcie koncepcji poprzedniej wersji unikatowego okna uchylono-obrotowego. Teraz w oknie preSelect2 skrzydło uchylane jest prawie o 30% więcej – aż do kąta 45°. Modyfikacja dotyczy także zmiany umiejscowienia przełącznika w oknie preSelect2. W nowej wersji przełącznik umiejscowiony jest w dolnej części ościeżnicy co zwiększa komfort i łatwość obsługi. Dzięki zastosowanym modyfikacjom w konstrukcji innowacyjnych okuć możliwe wykonanie jest dużych rozmiarów okien jak np. 134x160cm.

Supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy
Supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
Pawilon 5 stoisko 79 i 80
Pawilon 7 stoisko 26

Schody typu LTK Energy to nowa generacja supertermoizolacyjnych schodów strychowych przeznaczonych do montażu w budynkach gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy pomieszczeniem użytkowym a nieużytkowym strychem. Zastosowane w schodach innowacyjne rozwiązania zapewniają wysoki komfort użytkowania a supertermoizolacyjna klapa doskonale chroni przed stratami ciepła, dzięki czemu schody LTK polecane są do domów energooszczędnych gdzie duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky
Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
Pawilon 5 stoisko 79 i 80
Pawilon 7 stoisko 26

Drzwi podnoszno-przesuwne HST-Sky firmy FAKRO to nieograniczony widok. Dzięki specjalnej konstrukcji, szyba stałego – nie jezdnego skrzydła zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy dając tym samym znacznie większą powierzchnię przeszklenia. Drzwi HST-Sky firmy FAKRO to jedyny tego typu produkt na rynku. Drzwi te posiadają wszystkie najnowsze rozwiązania zintegrowane w 1 produkt, dając tym samym najwyższą jakość i komfort obsługi.

Wszystkie nagrodzone produkty można zobaczyć na www.budma.pl


Data publikacji: 4 marca, 2017Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły