Na rynku

Złoty Młotek Dekarski – najwyższe odznaczenie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy dla Prezesa Andrzeja Ulfiga i Seleny SA

Podczas uroczystej gali Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, która odbyła się w Kozłówce na Lubelszczyźnie, Andrzej Ulfig – prezes zarządu Selena SA został wyróżniony – Złotym Młotkiem Dekarskim czyli najwyższym odznaczeniem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. PSD przyznaje Złote Młotki Dekarskie raz w roku, w uznaniu zasług za szczególny wkład w rozwój dekarstwa w Polsce. Selena SA stała się tym samym jedyną firmą, która otrzymała w roku 2012 Złoty Młotek Dekarski, i jedną z niewielu, które tę prestiżową nagrodę w ogóle od branży dekarskiej w ostatnich latach otrzymały.

Coroczna gala dekarska to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W tym roku mistrzowie dekarscy zrzeszeni w PSD spotkali się z okazji Dnia Dekarza na terenie kompleksu pałacowego w Kozłówce nieopodal Lublina, a kluczowym momentem uroczystości było wręczenie Złotego Młotka Dekarskiego prezesowi zarządu Selena SA Andrzejowi Ulfigowi. Nagrodę wręczali Michał Olszewski – prezes Zarządu Głównego PSD i jednocześnie wiceprezydent Światowej Federacji IFD oraz Szandor Horvath, były prezydent Światowej Federacji Dekarskiej IFD.

– Złoty Młotek Dekarski to nasze szczególne wyróżnienie, przyznawane raz w roku tym firmom, które swoimi najwyższej jakości produktami przeznaczonymi dla dekarzy oraz działaniami na rzecz całej branży dekarskiej, przyczyniają się do wzrostu znaczenia zawodu dekarza i jego prestiżu w Polsce – mówił w trakcie uroczystości Michał Olszewski, prezes Zarządu Głównego PSD. – W 2012 roku jedyna firmą, którą zdecydowaliśmy się nagrodzić tym najwyższym odznaczeniem dekarskim jest Selena SA i jej prezes Andrzej Ulfig – dodał Michał Olszewski.

Prezes Andrzej Ulfig dziękował dekarzom zrzeszonym w PSD za tę prestiżową nagrodę i w swoim krótkim wystąpieniu podkreślał, że tylko połączenie najwyższej jakości produktów dekarskich z umiejętnościami i fachowością mistrzów dekarskich może sprawić, że klienci będą w pełni doceniać zawód dekarza i efekty ich ciężkiej pracy.

4.6/5 - (8 votes)

Data publikacji: 20 listopada, 2012

Autor:

4.6/5 - (8 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kinga
    środa, 22 kwietnia, 2020

    Cieszy to, że dobre firmy są doceniane. Złoty Młotek Dekarski jest przyznawany tylko tym najlepszym. Firma musi posiadać produkty dobrej jakości oraz fachowców z prawdziwego zdarzenia.

Podobne artykuły