Porady

Zwalczanie kun na terenie Warszawy

Zwalczanie kun Warszawa

Zwalczanie kun na terenie Warszawy z poddaszy budynków mieszkalnych i przemysłowych najprościej wykonać z pomocą profesjonalnych ekip odławiaczy. Zmęczony bezskuteczną walką z intruzami w swoim lokum? Sprawdź, jak szybko możesz się ich pozbyć.

Zwalczanie kun na własną rękę

Kuna domowa oraz leśna to wyjątkowo zwinne i błyskotliwe stworzenie. By odłowić kuny na własną rękę, trzeba wykazać się nie lada sprytem. Są zwierzętami ostrożnymi, od dużej inteligencji, które doskonale znają tradycyjne pułapki. Dźwiękowy odstraszacz też nie spełnia swojego zadania długo, wystarczy że jedna kuna nie uzna go za zagrożenie dla siebie. Zapachowe środki dostępne na rynku działają tylko przez chwilę. By pozbyć się szkodników na dobre, jedynym wyjściem pozostaje wynajęcie fachowców od usuwanie łasic.

Wypróbowane sposoby odławiania kun

Jak to robią zawodowcy? Profesjonalna firma stawia na odławianie i późniejsze wypuszczanie kun oraz łasic w miejscach, w których nie będą stanowić zagrożenia. Stosowane przez specjalistów pułapki żywołowne nie robią zwierzętom krzywdy, zgodnie z przepisami prawa. W ofercie znajdują się także opryski feromonowe, bardzo skuteczna metoda odpędzania kun. Oprysk przeciw tym zwierzętom stosuje się na zewnątrz budynku, przy dachu i w możliwych przejściach, którymi wędrują łasice oraz kuny. Możliwe jest także wykonanie opaski zabezpieczającej wokół lokalu, z silnie działającym na układ nerwowy kun feromonem.

Zwalczanie kun Warszawa i okolice

Kuna leśna, jak i inne dzikie zwierzęta, coraz częściej szuka miejsca do rozrodu oraz przetrwania w miastach. Sprzyja temu mnogość wyrzucanych odpadów i wycinka lasów wokół metropolii. Kuny mogą przy okazji wyrządzić poważne szkody – te zwinne drapieżniki bez trudu zniszczą poszycie dachowe pod legowisko, zdewastują elewację i ocieplenie. Zwierzęta te często też znoszą swoje zdobycze do nory, a nierzadko przenoszą różne choroby. Kuna na poddaszu są w stanie doprowadzić do poniesienia ogromnych kosztów przymusowej naprawy dachu. W magazynach kuny mogą doprowadzić do dużych strat w towarze.

Ile trwa odławianie kun?

Zwalczanie kun oraz łasic nie trwa zwykle dłużej niż 1 do 3 dni pracy. Profesjonalna firma pest control jest do Państwa dyspozycji na terenie Warszawy i okolicznych miast (m.in. Radom, Piaseczno, Łódź). Szeroka wiedza pozwala udzielać gwarancji na nasze usługi. Usuwanie łasic łatwo umówisz telefonicznie w dogodnym dla siebie terminie. Zwalczanie kun Warszawa oferuje także usługi odgrzybiania budynków, usuwania szkodników drewna oraz deratyzacja.


Data publikacji: 26 czerwca, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły