Pokrycia dachowe

Zobacz, w czym domowi „do twarzy”

Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji „Dachowy stylista”
Jaki kolor dachówki i elewacji wybrać, by dom wyglądał jak marzenie? Czy zaryzykować i postawić na mocniejsze barwy elewacji i dachu? A także jaką dachówkę wybrać, by wszystko do siebie pasowało? Takich pytań od inwestorów każdy dekarz dostaje dziesiątki. Teraz w takich przypadkach może polecić korzystanie z bezpłatnej aplikacji „Dachowy stylista” dostępnej na www.superdekarz.pl.

Rodzaj i kolor dachówki oraz odcień elewacji wybiera się na lata. Choć decydując się na określony projekt inwestorzy raczej wiedzą, co się im podoba, jednak sporo wątpliwości nachodzi ich w momencie decydowania o ostatecznej estetyce domu.

– Niestety wiele razy zdarzało się, że inwestor po założeniu dachówki nie był do końca zadowolony z koloru, jaki wybrał. Przyznał, że wcześniej tego nie przemyślał. Kupił „na gorąco” materiał i kontynuował budowę – przyznaje SuperDekarz Wojciech Gruszczyński, właściciel firmy PHU Wojtpol z Ostrowca Świętokrzyskiego. – To wielka szkoda. Tym bardziej, że to spore wydatki, więc warto chwilę dłużej się zastanowić, w jakim stylu i w jakim kolorze chcemy mieć dachówki, i czy np. będą pasować do wymarzonego koloru elewacji? Tu wszystko powinno współgrać. – dodaje SuperDekarz.

Podobnie uważa SuperDekarz Andrzej Bylski, właściciel firmy Usługi Ogólnobudowlane w Koszalinie – Tu wszystko musi ze sobą współgrać. Dekarze mając za sobą wiele wykonanych dachów wiedzą, co do siebie pasuje, jednak to nie my podejmujemy ostateczną decyzję. My tylko możemy doradzić. Dlatego warto korzystać z wszystkich dostępnych możliwości, by przekonać się, czy wymarzone kolory elewacji i konkretna dachówka spełniają nasze estetyczne oczekiwania – podkreśla.

Sporym ułatwieniem w takim przypadku jest aplikacja „Dachowy stylista”, dostępna bezpłatnie na portalu dla budujących domy oraz dekarzy www.superdekarz.pl. To bardzo proste narzędzie pozwala na dobór dachówki z oferty marki Braas oraz połączenie jej z określonym kolorem elewacji. A wszystko to na bazie najpopularniejszych projektów domów, wybieranych przez kupujących w serwisie www. extradom. pl.

– Polacy powoli nabierają odwagi kreując swój dom. Coraz częściej chcą się wyróżnić od sąsiadujących budynków np. ciekawym połączeniem elementów wykończeniowych, kolorem i rodzajem pokrycia dachu, czy kolorystyką elewacji. A że są to „kosztogenne” decyzje, bywa, że rezygnują z nich w obawie, że ostateczny efekt nie będzie jednak zadowalający lub okaże się zbyt ekstrawagancki. A szkoda, bo dziś możliwości jest naprawdę wiele, a aplikacje takie jak „Dachowy stylista” ułatwiają inwestorom podejmowanie decyzji i dają masę zabawy! – mówi Katarzyna Giel, Dyrektor Zarządzająca Extradom. pl

Nie da się też ukryć, że wybór kolorów ścian i typu zadaszenia własnego „M” to jedna z najciekawszych i najprzyjemniejszych decyzji. Tym bardziej, że w tym przypadku ich rezultaty są widoczne dla wszystkich. Cieszą oko nie tylko samych mieszkańców, ale i sąsiadów. Stanowią też o charakterze budynku oraz jego właścicieli.

Zapraszamy na http://www.superdekarz.pl/dobierz-kolor-dachu/


Data publikacji: 19 grudnia, 2014

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły