Rynny plastikowe

Kwadratowy system rynnowy Galeco PVC2

Nowoczesny i stylowy dach w nowoczesnym wydaniu łączy się często z minimalistycznymi kwadratowymi rynnami. Firma Galeco oferuje od niedawna nowy kwadratowy system, który wykonany jest z wyselekcjonowanego surowca pcv. Oznacza to, że Galeco PCV2 uzupełnia bogatą ofertę orynnowania skierowaną do wymagającego odbiorcy nowoczesnego budownictwa.

Galeco PCV2 jest systemem posiadającym kwadratowy kształt zarówno rynny, jak i rury spustowej. Najwyższa jakość surowca, z którego został wykonany w połączeniu z unikatowym kształtem rozwija tradycyjne podejście do rynien. System ten dedykowany jest śmiałym współczesnym projektantom, stawiającym na wygląd i jakość.

Nowy kwadratowy system rynnowy Galeco PVC2

Galeco PV2- kwadratowy system rynnowy z wyższym poziomem technologii

W skład systemu PVC2 wykonanego z wysokiej jakości polichlorku w metodzie koekstruzji wchodzi poziom rynnowy i spustowy. Użyty do jego produkcji materiał spełnia wymagania normatywne i jest odporny na odziaływanie warunków zewnętrznych. Doskonale znosi warunki mechaniczne i starzeniowe, a także promieniowanie UV. Dodatkowa doszczelniająca wkładka rynnowa, którą montuje się w miejscu łączenia rynny z uszczelką i rynnową częścią kształtki sprawia, że system jest nie tylko w 100% szczelny, ale i stabilny. Dodatkowym atutem jest hak rynnowy którego konstrukcja pozwala na przenoszenie najwyższego obciążenia normatywnego i klasyfikację w klasie nośności H.

Nowy kwadratowy system rynnowy Galeco PVC2

Bardzo wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem słonecznym, bardzo niekorzystnym dla rynien gwarantuje wykorzystanie surowca pcv najwyższej jakości. System prócz stuprocentowej szczelności zadziwia wydajnością. Jego powierzchnia przekroju jest bowiem większa- typowa dla rynien i rur o kwadratowym profilu. Proces koekstruzji nadaje orynnowaniu wysoki połysk, co niewątpliwie podnosi estetykę budynku. 15 lat gwarancji na odporność mechaniczną i 5 lat na stabilność koloru – to kolejne mocne strony produktu proponowanego przez Galeco.

4.9/5 - (49 votes)

Data publikacji: 20 sierpnia, 2018

Autor:

4.9/5 - (49 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. PawełP
    piątek, 25 stycznia, 2019

    Wśród producentów rynien kwadratowych plastikowych to Galeco jest liderem. Widziałem jeszcze rynny kwadratowe metalowe ale od Galeco będą trwalsze. Wreszcie coś zmieniło się w wyglądzie i technologii rynien.

  2. geometra
    niedziela, 24 lutego, 2019

    Nie jestem przekonany do rynien o kształcie inny niż okrągły lub półokrągłe. Owszem wygląd jak najbardziej mi odpowiada, jest geometrycznie fajny. Ale mam obawy, że w “kątach” takiej rynny kwadratowej łatwiej będą się zatrzymywać nieczystości, które zmniejszą ich pojemność a dodatkowo będą stanowiły źródło osadzania się kolejnych zanieczyszczeń.

Podobne artykuły