Rynny plastikowe

Narożnik zewnętrzny regulowany w kącie Galeco PVC

Szczelna konstrukcja rynien i rur spustowych zabezpiecza fasadę przed zawilgoceniami, dlatego tak ważne jest, by poszczególne elementy systemu rynnowego były kompatybilne i gwarantowały jego niezawodność. Nowy narożnik zewnętrzny regulowany w kącie 90° – 150 st. Galeco PVC ułatwia montaż rynien na dachach o nietypowych konstrukcjach.

Narożnik zewnętrzny regulowany w kącie Galeco PVC wyjściowo składa się z dwóch części (regulowanej i bazowej). W celu otrzymania pożądanego kąta montażu ręcznie docinamy część regulowaną. Po otrzymaniu właściwego kąta obie połówki narożnika łączone są za pomocą agresywnego kleju do PVC. Szczelność połączenia z rynną zapewniają uszczelki, w które wyposażone są obie połówki narożnika. Tak jak pozostałe elementy systemu rynnowego Galeco PVC, jest on wykonany z polichlorku winylu, który gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, zginanie i odporność na korozję. Nowa jakość orynnowania Galeco zamknięta w innowacyjnej technologii wykonania. Narożnik zewnętrzny regulowany w kącie jest dostępny w kolorze białym, jasnopopielatym, grafitowym, miedzianym, ciemnobrązowym, czekoladowym brązie oraz czarnym.

Więcej na: www.galeco.pl

4.9/5 - (33 votes)

Data publikacji: 9 czerwca, 2011

Autor:

4.9/5 - (33 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Monika
    wtorek, 5 lutego, 2019

    Ciekawa sprawa. Można zamontować narożniki na właściwie każdym dachu, bo do każdego można go dostosować. Dodatkowo taki system jest trwały. Czego więcej można oczekiwać od systemu rynien na dachu o nietypowym kształcie?

  2. Jacek
    środa, 22 września, 2021

    Takie regulowane narożniki zewnętrzne rynien ,to bardzo dobre rozwiązanie przy skomplikowanych konstrukcjach dachów.Szeroka gama kolorów takich narożników pozwoli dobrać odpowiedni do naszego systemu orynnowania jak i całego dachu.

Podobne artykuły