Panele TUR w promocji jesiennej

 

Blachodachówka panelowa TUR to produkt dostępny obecnie w promocyjnej cenie 19,90 zł netto za panel. Co to za pokrycie i czy rzeczywiście warto skorzystać z okazji?

Blachodachówka TUR to produkt obecny na polskim rynku zaledwie od niespełna roku. W tym krótkim czasie stał się jednym z popularniejszych pokryć w ofercie producenta – firmy Blachy Pruszyński. Blachodachówki TUR to pokrycie o wyrazistych, nieco surowszych kształtach niż pozostałe pokrycia – wyjaśnia Rafał Kuczyński Dyrektor Handlowy Blachy Pruszyński – Zdecydowaliśmy się na jego wprowadzenie, ponieważ uznaliśmy, że będzie znakomitym dopełnieniem naszej oferty blachodachówek panelowych.

Sukces

Nowe pokrycie, oprócz popularności wśród klientów, zostało docenione przez kapitułę konkursu Medal Europejski Bussines Centre Club. Tegoroczna edycja była już kolejną w historii Konkursu, który od 15 lat przyznaje nagrody produktom spełniającym najwyższe europejskie standardy i wymagane prawem normy. Wśród zalet blachodachówki TUR doceniono nowoczesny kształt, znakomite właściwości użytkowe, prostotę montażu i niewielką ilość odpadów, charakterystyczną dla pokryć modułowych. Ponadto panele TUR pakowane są w wygodne paczki na europaletach i świetnie sprawują się w transporcie oraz składowaniu na placu budowy. Dla klientów preferujących blachodachówki w arkuszach ciętych na wymiar, producent oferuje taką wersję pod nazwą handlową Gryf.
panele-tur-w-promocji-jesiennej

Powłoka Purex SSAB

SSAB to znana na całym świecie huta ze Szwecji, która produkuje między innymi stal powlekaną powłoką PUREX. To właśnie ta powłoka ochronna zabezpiecza blachodachówkę panelową TUR, którą obecnie promuje firma Blachy Pruszyński. PUREX należy do powłok poliestrowych o delikatnej fakturze i eleganckim półmatowym wykończeniu, a grubsza, 26-mikronowa warstwa lakieru zapewnia trwałość i dobrą odpornością na zarysowania i negatywne oddziaływanie promieni UV. PUREX oferowany jest w czterech najpopularniejszych kolorach: brązie, graficie, cegle i czerni.

Blachodachówka panelowa TUR w powłoce PUREX SSAB w sugerowanej cenie detalicznej jest obecnie najlepszą ofertą promocyjną na polskim rynku.

Blachy Pruszyński

Data utworzenia: 08.10.2015


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły