Blachodachówka

Blachodachówka modułowa NEL

Ubiegłoroczna wystawa MTP Budma była dla nas szczególna i bez wątpienia na długo zostanie w naszej pamięci. To właśnie w czasie jej trwania nasza blachodachówka modułowa Nel wyróżniła się nowoczesnym designem i sprawiła, że nie można było przejść obok niej obojętnie.

Zachwyt atrakcyjnym i przykuwającym wzrok wyglądem Nel stał się początkiem niezwykle ciekawej współpracy. To właśnie dzięki niemu otrzymaliśmy propozycję udziału w projekcie realizowanym przez Baleidetale.pl. Firma ta specjalizuje się w edukacji inwestorów na temat budowy i eksploatacji domów z bali, oferując konsultacje, webinary, produkty cyfrowe oraz treści w mediach społecznościowych – na kanale YouTube, blogu Baleidetale.pl oraz Facebooku – również na grupie „Domy z bali, jak budować”.

Projekt

Projekt zakłada nagrywanie serii odcinków dokumentujących proces budowy domu z bali od A do Z, które następnie są udostępniane na kanale YouTube. Nie sposób nie wspomnieć o okolicznościach budowy – nagrania realizowane są na malowniczych wzgórzach Trzebnickich pod Wrocławiem. Do współpracy w projekcie dołączyli również inni przedstawiciele branży budowlanej – producenci okien, izolacji, kominków.

Współpraca

W ramach podjętej współpracy, Florian Centrum dostarczyło stalowe pokrycie dachowe – blachodachówkę modułową NEL oraz system orynnowania Niagara kwadratowa. Zarówno blachodachówka, jak i akcesoria powlekane są bardzo trwałymi powłokami ochronno – dekoracyjnymi PURMAT o grubości 50 μm w antracytowym kolorze z gwarancją nawet do 50 lat. Powłoki zabezpieczają powierzchnię materiału przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, uszkodzeniami mechanicznymi oraz nadają atrakcyjnego wyglądu fakturze. Rozpoczęcie projektu miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Od tej pory, za pośrednictwem wspomnianych kanałów i serwisów społecznościowych, na bieżąco prezentowane są poszczególne etapy budowy – począwszy od wyboru projektu, aż w po złożenie dokumentów potwierdzających jej zakończenie.
Wsparcie merytoryczne dotyczące naszej branży zapewnił Ambasador marki – Łukasz Bryzik, doświadczony dekarz i ekspert z wieloletnim stażem, pełniący funkcję wiceprezesa ds. szkoleń kujawsko- pomorskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Łukasz prowadzi szkolenia dla wykonawców współpracujących z Partnerami Handlowymi Florian Centrum.

W styczniu, kilka miesięcy po rozpoczęciu projektu, jego autorzy przystąpili do etapu, między innymi, łacenia, montażu orynnowania Niagara kwadratowa oraz układania pokrycia z blachodachówki modułowej NEL.
Wizyta Ambasadora w tym okresie skupiała się na instruktażu dotyczącym poprawnych technik montażu pokrycia i obróbek, a także pomocy przy wykonaniu nowoczesnej obróbki komina, idealnie wpasowującej się w design dachu pokrytego blachodachówką modułową Nel. Instrukcja montażu Bardzo przydatna dla wykonawców podczas prac montażowych okazała się, opracowana przez ekspertów naszej firmy instrukcja montażu blachodachówki NEL, która otrzymała rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Wszystkie prace i instrukcje zostały uwiecznione na nagraniach budowy. W czerwcu bieżącego roku – będą one dostępne na kanale YouTube – Florian Centrum oraz BaleiDetale.pl

Kolejna wizyta Ambasadora planowana jest na początku kwietnia bieżącego roku, a zakończenie całego projektu przewidziane jest w IV kwartale tego roku. Finalnym akcentem kończącym projekt będzie prezentacja wszystkich odcinków z poszczególnych etapów budowy na kanale YouTube firm uczestniczących w projekcie.

Więcej informacji na temat produktów Florian Centrum znajdziecie na stronie www.floriancentrum.com.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 19 marca, 2024

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły