Na rynku

Budmat – marka stworzona z pasji

Bezpieczny dom i zadowolony klient, to nasz sukces i motywacja do pracy. Ponad 30 lat rozwoju i doświadczenia dają nam silną, stabilną pozycję lidera na rynku stalowych pokryć dachowych. Stałe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań i nowych koncepcji technicznych, przy jednoczesnym podnoszeniu standardów jakości naszych produktów dla budownictwa, to nasz absolutny priorytet i wyróżnik. Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach Klientów i dalszym postępie technologicznym, aby nasze produkty były trwałym, najwyższej klasy rozwiązaniem dla większości konstrukcji.

Dotrzymujemy obietnic!

Zaufanie Klientów i niezawodne jakościowe produkty, to jest to, czego potrzebujemy – chcemy sięgać po więcej. Nie obiecujemy Ci rzeczy niemożliwych, obiecujemy mocną i trwałą ochronę Twojego domu, którą dadzą nasze dachy modułowe i systemy ogrodzeń. W naszej ofercie znajdziesz cały asortyment blachodachówek modułowych, paneli dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych oraz ogrodzeń dla tradycyjnego i nowoczesnego budownictwa.

Budmat – marka stworzona z pasji

Wybór w Twoich rękach

Każdy nasz produkt został stworzony ze szczególnym zaangażowaniem i dbałością o detale, dzięki czemu odznacza się najwyższą precyzją wykonania, unikalnością, a przede wszystkim niezawodną funkcjonalnością. Wysoka jakość, estetyka i szeroki wachlarz wzorów zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach i indywidualnych oczekiwaniach, dzięki czemu idealnie można dopasować je do charakteru swojego budynku. Różnorodność kształtów, kolorów i powłok dodaje konstrukcji niepowtarzalnego charakteru, a dodatkowe moletowanie powierzchni dachu sprawi, że rozproszone światło słoneczne podkreśli estetykę dachu.

Kompleksowość oferty i dopasowanie produktów to dodatkowa wartość płynąca z wyboru asortymentu marki Budmat. Do tego gwarancja spójności, kolorystyki i materiału, których nie da się uzyskać dobierając produkty różnych marek. Wybór jest zatem jeden… Twój najlepszy wybór!

Docenieniem i potwierdzeniem naszych tegorocznych wysiłków są dwa złote medale MTP Budma 2022, którymi możemy już dziś się pochwalić. Nasze produkty – panel dachowy IRON Click oraz blachodachówka modułowa płaska Como zostały nagrodzone za swą najwyższą jakość, niepowtarzalny wzór i wyjątkową estetykę.
Brawo Budmat!

Unikalne rozwiązania

Obecnie na rynku przewodzimy, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania technologiczne dla budownictwa oraz kompletność rozwiązań. Gotowe otwory montażowe i specjalne zamki to oszczędność czasu dekarza, ale także dodatkowa szczelność połaci dachowej. Dedykowane akcesoria – gąsiory, wiatrownice, obróbki blacharskie dopełniają całości, tworząc niezwykle estetyczny dach.

Budmat – pewność i bezpieczeństwo Twojego domu


Data publikacji: 31 stycznia, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły