Na rynku

Za nami III Konferencja Handlowa Grupy Dach Holding S.A.

W przedostatni weekend listopada w Uniejowie odbyła się III Konferencja Handlowa Grupy Dach Holding S.A. Tradycyjnie już akcjonariusze i partnerzy handlowi, członkowie Grupy, spotkali się, żeby podsumować cały rok wspólnych działań i wymienić się doświadczeniami.

Właściciele hurtowni dachowych, najlepsi handlowcy oraz najważniejsi producenci pokryć dachowych, okien i akcesoriów, spędzili trzy aktywne dni na rozmowach o dachach i biznesie. Konferencja dała przestrzeń do wymiany poglądów i spostrzeżeń. W gronie nowych akcjonariuszy oficjalnie przywitano 19 hurtowni dachowych. Grupa wykonawców ROOF MASTER powiększyła się o 15 dekarzy. Przyznane zostały także dwa wyróżnienia pn. Rekomendowany Dostawca Grupy Dach Holding dla firmy Galeco – systemy rynnowe i dla firmy RawlPlug – systemy mocowań.

Podczas wieczornej Gali Akcjonariuszy przyznano po raz trzeci statuetki ORŁY DACH HOLDING. Pierwsze miejsce otrzymała firma Kronos II – Pokrycia Dachowe Bartłomiej Januszka. Drugie miejsce na podium należy do Klinkier-Bud Czesław Penconek, a trzecie – do firmy Dach-Pol, Krzysztof Olko i Bartłomiej Wójcicki. Przypomnijmy, że konkursowej ocenie podlegają wyniki handlowe hurtowni dachowej, dyscyplina płatności i całokształt współpracy.

– Tworząc Dach Holding wiedzieliśmy, że nie będzie to kolejna grupa zakupowa, ale prawdziwa społeczność branżowa. W grupie mamy wspaniałych ludzi – wizjonerów, liderów i biznesmenów. Codziennie inspirują nas do podejmowania nowych działań. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, owocne rozmowy i wspólnie spędzony czas podczas integracji! – mówi Anna Deran, Dyrektor Zarządzający Dach Holding S.A. – Do zobaczenia na Targach Dach Forum w Kielcach.

Partnerami strategicznymi spotkania były firmy: Budmat, Roto, Krono-Plast, BP2, Velux, Fakro, BMI Braas i Icopal.


Data publikacji: 7 marca, 2024

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły