Na rynku

Czy znacie już Arka z Dachsklep.pl?

Na to pytanie niejeden Czytelnik z uśmiechem odpowie, że tak. Arkadiusz Gnat znany jest m.in. jako szkoleniowiec w branży dekarskiej i blacharskiej, a przede wszystkim fachowiec, profesjonalista i znawca w zakresie najlepszej jakości narzędzi, jakie można zastosować w branży dachowej i w branżach pokrewnych. Specjalistyczną wiedzę dotyczącą narzędzi Arkadiusz Gnat wykorzystał niedawno zakładając sklep internetowy Dachsklep.pl.

Sprzedaż nie za wszelką cenę

Jakiś czas temu jeden z dekarzy zadzwonił do Arkadiusza z prośbą o sprowadzenie dla niego nożyc do blachy. Właściciel Dachsklep.pl głośno wyraził zdziwienie tym, że to kolejna para tego nieodzownego w pracy dekarza narzędzia, zakupiona w krótkim czasie. Klient wyjaśnił, że w trakcie wykonywania pracy nożyce wpadły mu do komina. Arkadiusz Gnat znalazł rozwiązanie, które nie wymagało inwestycji – wykorzystanie magnesu neodymowego i liny, za pomocą których utracone narzędzie wróciło do właściciela.
To nie koniec przyjacielskich, pełnych zrozumienia relacji, jakie nawiązuje właściciel sklepu ze swoimi klientami. Wiedząc, jak szybko tępią się nożyce, uruchomi usługę ich ostrzenia – miejsce, którego od dawna brakuje na mapie usług dedykowanych branży blacharsko-dekarskiej. Od Arka dowiemy się również, jak konserwować narzędzia, aby działały niezawodnie jak najdłużej.

Wysyłkowo i stacjonarnie

Koniecznie należy podkreślić, że w sklepie Arkadiusza Gnata znaleźć można jedynie sprawdzone narzędzia, a do tego w konkurencyjnych cenach. Na wirtualnych półkach znajdują się produkty znanych marek, których jakość przetestowana została na najbardziej wymagających budowach, co potwierdzają dekarze, z którymi właściciel sklepu, jako organizator szkoleń oraz menager w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy, ma stały kontakt. Obok sprawdzonych narzędzi ręcznych dla dekarzy i blacharzy, w sklepie Arkadiusza Gnata zakupić można także elektronarzędzia, branżowe zaginarki do blachy, narzędzia specjalistyczne, automaty zgrzewające czy ubrania robocze. Gama sprzedawanych produktów poszerzana jest nieustannie. Nawet jeżeli obecnie nie można znaleźć w sklepie poszukiwanego narzędzia, warto o nie zapytać – w krótkim terminie mogą zostać dostarczone na zamówienie.
Narzędzia zamówić można z wysyłką lub odebrać stacjonarnie w Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie, przy ul. Promyka 24/26. Tam znajduje się centrum szkoleniowe dla dekarzy, można także osobiście przetestować narzędzia przed ich zakupem.

Gwarancja satysfakcji

Dachsklep.pl oferuje nie tylko produkty, bezpieczne płatności, ale także gwarancję i porządne, rzetelne wsparcie posprzedażowe.
– Dobre relacje z klientami, szybkie wysyłki kurierskie i zadowolenie z zamówionych produktów są moim priorytetem – podkreśla Arek. – Stosujemy przejrzystą politykę zwrotów, bez zawiłości prawnych i skomplikowanych procedur – dodaje.
– Ważną zaletą jest możliwość przetestowania tych narzędzi, a nawet nauczenie się ich obsługi, ponieważ organizuję szkolenia dla wykonawców – zauważa właściciel sklepu.

Cześć, tu Arek z Dachsklep.pl

Założycielem sklepu jest Arkadiusz Gnat, znany w branży szkoleń dla dekarzy, a jednocześnie manager w Oddziale Mazowieckim Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Sklep dostępny jest pod adresem Dachsklep.pl. Oprócz oferty i cennika narzędzi, znajduje się tam formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego można otrzymać poradę dotyczącą wyboru narzędzi i dodatkowe informacje, również w zakresie leasingu.

We wszystkich sprawach można pisać na adres kontakt@dachsklep.pl lub dzwonić pod numer +48 883 580 220


Data publikacji: 5 lutego, 2024

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły