The Fence House – dom z ogrodzeniem

Fot. BoysPlayNice
Fot. BoysPlayNice 

Nasz schowany za drewnianym płotem dom jest mały, ale idealny dla naszej rodziny – dla mnie, mojej siostry i naszych rodziców.

Architekci: Mjolk architekti
Lokalizacja: Semtín, Czechy

Nasz schowany za drewnianym płotem dom jest mały, ale idealny dla naszej rodziny – dla mnie, mojej siostry i naszych rodziców. Moi rodzice są wspaniali – tata robi najlepsze śniadania na świecie, a mama po mistrzowsku przyrządza duszone mięso. My z siostrą mamy sypialnie na parterze. Jest tam więcej komórek niż pokoi, ale mamy ogromne okna, które zapewniają nam widok na ogród. Sypialnia rodziców jest na piętrze. Cieszą się spokojem i cudownymi widokami. Ogród rozrasta się powoli, ale już odgradza nas od ciekawskich oczu sąsiadów.

nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_02 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_07 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_09 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_10 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_06 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_11 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_03 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_04 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_08 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_05 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_12 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_13 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_14 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_15 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_16 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_17 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_18 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_19 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_20

Źródło: Nowoczesna STODOŁA, www.nowoczesnastodola.com
Zdjęcia: BoysPlayNice

 

Data utworzenia: 24.04.2016


Komentarze

  • Leszek napisał(a):

    Z pewnością jest to dość nietypowy dom odmienny od innych. Dla potrzeb małej rodziny w sam raz. Ta intymna góra to rzadkie rozwiązanie ale ciekawe i w sumie dosyć wygodne. Ciekawa aranżacja parteru, ogród dookoła to też argumenty na plus.

  • Sabina napisał(a):

    Rzeczywiście niespotykany dom, wyróżniający się na tle innych. Najbardziej intrygująca jest ta góra, tylko sypialnia i mała łazienka. Rodzice mają prywatność.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły