Dachówka betonowa

Dachówka cementowa GÖTEBORG – estetyczna, trwała i wygodna w montażu

Dachówka GÖTEBORG to wysokiej jakości cementowa esówka z oferty CREATON Polska. Nawiązuje kształtem do klasycznego wzornictwa i za sprawą eleganckiego designu zachwyca atrakcyjnym wyglądem. Równocześnie wyróżnia się znakomitymi parametrami technicznymi. Z racji swojej nowoczesnej, dopracowanej konstrukcji jest niezwykle funkcjonalna, co przekłada się na szybkość i wygodę montażu. Dodatkowo model GÖTEBORG, jako dachówka cementowa, pozostaje rozwiązaniem tańszym od pokryć ceramicznych, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości.

Esówka zachwycająca pięknym wyglądem

Dachówka cementowa GÖTEBORG to pod względem estetycznym rozwiązanie ponadczasowe. Swoją elegancką formą nawiązuje do uniwersalnej esówki, którą wyróżnia charakterystyczny, falowany kształt, przypominający literę „S”. Idealnie sprawdza się na dachach budynków o tradycyjnej bryle, ale świetnie pasuje też do innych typów architektury. W ofercie CREATON dostępne są różne warianty kolorystyczne tego produktu. Inwestorzy mogą więc wybierać zarówno wśród klasycznych odcieni brązów lub czerwieni, jak i ciemnych barw, dobrze wpisujących się we współczesną modę.

Design dopracowany w każdym detalu

Znakomite parametry i doskonała funkcjonalność modelu GÖTEBORG to między innymi zasługa elementów jej przemyślanej konstrukcji. Podwójny zamek boczny skutecznie zabezpiecza przed zawilgoceniem dachu, natomiast zapory wodne odpowiadają za ochronę przed wnikaniem pod połać śniegu i wody.

Wysokojakościowe pokrycie z nowoczesną powłoką

Model GÖTEBORG dostępny jest w wersji z innowacyjną, błyszczącą powłoką DURATOP PRO, spełniającą podwójną funkcję – ozdobną i ochronną. Dzięki niej dachówka nie tylko wspaniale prezentuje się na dachu, ale także staje się produktem o podwyższonym standardzie. Posiada właściwości hydrofobowe, które sprawiają, że woda spływa z dachu w postaci kropel, nie rozlewając się. Uniemożliwiając wnikanie wilgoci w powierzchnię pokrycia, utrudnia osadzanie się na połaci zanieczyszczeń.

Dachówka cementowa GÖTEBORG

Zalety rozwiązania systemowego

Podobnie jak pozostałe pokrycia marki CREATON, GÖTEBORG posiada szereg dedykowanych dachówek funkcyjnych oraz akcesoriów, z którymi współtworzy spójny system dachowy. Wszystkie jego elementy pozostają idealnie dopasowane do siebie zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Przekłada się to również na ich szybki, wygodny montaż.

W efekcie skrócony zostaje czas układania pokrycia.

Cementowa esówka GÖTEBORG jest więc znakomitym wyborem dla każdego, kto poszukuje wysokojakościowego pokrycia w atrakcyjniej cenie. Ze względu na imponującą trwałość zabezpieczy dach przed negatywnym działaniem pogody na wiele lat. Dodatkowo to także doskonały produkt w sytuacji, gdy poszukujemy rozwiązania przyjaznego środowisku. Dachówkę wytwarza się wyłącznie z naturalnych składników, przy zastosowaniu nowoczesnych, ekologicznych technologii.


Data publikacji: 22 listopada, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły