Archiwum Dekarza & Cieśli

Fachowy Dekarz & Cieśla 4-2019

Dzień dobry,
Lato powoli dobiega końca, a my mamy nadzieje, że udało wam się w tym pięknym czasie ułożyć kilometry dobrych dachów. My tymczasem rozpoczynamy sezon jesienny od kolejnej porcji newsów z branży i prezentacji nowości. Wiemy, jak bardzo za nimi przepadacie.
W nowym wydaniu Dekarza&Cieśli, jak zawsze na koniec, czeka na was porcja najlepszych kawałów wyselekcjonowanych przez nasze grono redakcyjne. Dajcie znać jak wam się podobają.
Jeśli jest temat, o którym chcielibyście przeczytać na naszych łamach, piszcie na adres: marcin.sikora@fachowydekarz.pl
Cieszy nas każdy kontakt z Wami i wymiana opinii. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do naszej społeczności na Facebooku – zapraszamy. Jest nas już 56 tysięcy.
W poszukiwaniu informacji możecie, 24 godziny na dobę, odwiedzać naszą stronę fachowydekarz.pl, gdzie codziennie, publikujemy nowe artykuły.
Dobrej jesieni!
Redaktor Naczelny
Marcin Sikora

4.9/5 - (34 votes)

Data publikacji: 24 września, 2019

4.9/5 - (34 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    środa, 25 września, 2019

    Rzeczywiście pracowite tegoroczne lato jest już za nami z przyjemnością sięgnę po najnowszy numer Fachowy Dekarz&Cieśla aby zapoznać się z aktualnościami w Chełmie także zajrzę do końcówka humoru.

  2. Łukasz
    środa, 25 września, 2019

    fajnie, że już jest kolejny dwumiesięcznik Dekarz & Cieśla. Obejrzę co dzieje się w branży w ostatnim czasie bo rzeczywiście w okresie letnim nie zbyt dużo czasu na czytanie w Internecie poszczególnych artykułów. W gazecie mamy zestawienie tego co najważniejsze w tej branży dzieje się.

Podobne artykuły