Blachodachówka

IZI® definicja dachu

BLACHPROFIL 2 to ceniony producent rozwiązań dla budownictwa indywidualnego oraz przemysłowego. Od lat marka systematycznie prezentuje kolejne innowacje produktowe, odpowiadając na nowe potrzeby rynku, a także coraz wyższe wymagania jakościowe i estetyczne.

IZI®

Modułowa dachówka blaszana IZI®, to zaawansowany technologicznie produkt z kategorii modułowych dachówek blaszanych. IZI® wyróżnia idealnie płaska powierzchnia, która wpisuje się w ponadczasowe trendy architektoniczne, doskonale sprawdzając się zarówno na budynkach o nowoczesnym, jak i tradycyjnym charakterze. IZI® łączy w sobie najwyższą estetykę, funkcjonalność i trwałość, jak również bezpieczeństwo i szybkość montażu. Dachówki modułowe IZI® mają wysoką zgodność koloru i struktury. Posiadają doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie słoneczne co sprawia, że pokrycie dachowe nawet po wielu latach użytkowania wygląda perfekcyjnie. Niesłabnąca popularność produktów modułowych nakłada na producenta obowiązek podążania za nowoczesnymi trendami oraz rozwijania swoich produktów pod kątem technologicznym. Efektem ciągłego rozwoju, utrwalania zaufania, którym obdarzają BP2.EU odbiorcy i chęci bycia innowatorem w branży pokryć dachowych jest IZI®.

Najbardziej zaawansowanym produktem spośród oferty BP2.EU jest płaska modułowa dachówka blaszana IZI® dostępna w ramach MODULAR SERIES.

Idealnie płaska powierzchnia

Płaska forma pokryć dachowych stała się niezwykle pożądaną cechą. Nowoczesne budownictwo stawia na prostotę kształtu, jednocześnie faworyzując geometryczne mocne linie. Taka jest IZI®, idealnie płaska i ponadczasowa, efektowna i elegancka. Aby zapewnić idealnie płaską powierzchnię, producent wprowadził szereg rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że produkt jest łatwiejszy w montażu i zachowuje swój nieskazitelny kształt.

BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu PRZETŁOCZENIE “Z”

Przetłoczenie “Z”

Przetłoczenie typu „Z” to już znane i cenione na rynku, chronione prawnie rozwiązanie BLACHPROFIL 2. Działa ono na zasadzie zamka, eliminując konieczność zszywania arkuszy wkrętami. To znacząco ułatwia, przyspiesza i obniża koszt montażu. Wysoki profil powoduje także powstawanie pomiędzy modułami głębokich cieni, które ukrywają łączenia poziome, a dach zyskuje dynamiczną i harmonijną estetykę. Taka budowa profilu ma również wyjątkowo cenną zaletę: ściekająca woda omija poziome łączenia arkuszy i krawędzie cięte, dzięki czemu zapewnia nieosiągalną dla konkurencyjnych produktów ochronę krawędzi przed korozją.

BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu ANTI-WAVE

ANTI-WAVE

Przetłoczenie typu “Z” wraz z systemem zagłębień montażowych, dzięki którym wkręty montowane są idealnie pod tym samym kątem do łaty, bez potrzeby dodatkowego szlifowania łat. Rozwiązanie to redukuje również redukuje naprężenia, co pozwala uzyskać idealnie płaska powierzchnię.

BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu EASY LINK

EASY LINK

Lekkie arkusze są łatwiejsze do przenoszenia i mocowania, a kolejna nowość technologiczna EASY LINK sprawia, że będą do siebie perfekcyjnie pasować. EASY LINK to specjalne wycięcie i profilowanie skrajnego przetłoczenia, które umożliwia idealne spasowanie czterech arkuszy w miejscu ich styku, w celu uniknięcia efektu wypychania. Pozwala to uniknąć nałożenia czterech warstw blach w punkcie łączenia i sprawia, że powierzchnia pokrycia pozostaje idealnie płaska. Dodatkowo specjalnie ukształtowany profil skrajnych przetłoczeń umożliwia idealne spasowanie arkuszy, bez widocznych łączeń wzdłużnych.

BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu

IZI® LOOK

Uniwersalna forma IZI® pozwala dobrać jeden z dwóch typów montażu, adekwatny do potrzeb konkretnego pokrycia dachowego. IZI® LOOK to zaawansowany system, dzięki któremu wkręty zostają ukryte pod arkuszami a nieskazitelnej powierzchni dachu nie zakłócają żadne otwory ani widoczne elementy mocujące.

Łatwość montażu

IZI® to również łatwość i szybkość montażu przy niskich kosztach towarzyszących. Dwumodułowa forma IZI® to znaczna redukcja odpadów, a kompaktowy rozmiar oznacza duże usprawnienie transportu i magazynowania.

Dedykowany system akcesoriów

Produkt IZI® jest dopełniony dedykowanym systemem akcesoriów. Wkręty typu TORX ze stali niskowęglowej z podkładką z EPDM do mocowania blach do podłoża drewnianego, polecane są do modułowych dachówek blaszanych IZI ROOF. Podstawową zaletą wkrętów TORX jest ergonomiczny kształt łba, dzięki któremu wkręty są mniej widoczne co nadaje estetyczny wygląd całemu dachowi.

BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu
BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu
BLACHPROFIL 2 IZI® definicja dachu

Mądry wybór

Obecna bogata oferta rynkowa daje możliwość wyboru nawet najbardziej wymagającemu inwestorowi. Rynek nasycony jest formami, kształtami oraz coraz lepszymi rozwiązaniami technologicznymi. Odpowiednie pokrycie dachowe ma kluczowe znaczenie dla efektu wizualnego oraz praktycznego.

Producent BP2.EU wysoko postawił poprzeczkę dla swojej konkurencji tworząc swoją linię MODULAR SERIES. Modułowa dachówka blaszana IZI® to produkt, który jest bezkompromisowy zarówno wizualnie dzięki swojej płaskiej formie, jak również wysokiemu zaawansowaniu technologicznemu i szeregowi rozwiązań ułatwiających montaż i gwarantujących trwałość. Warto również zwrócić uwagę na powłoki objęte 55-letnią gwarancją. IZI® to produkt dopracowany w szczegółach, który warto poznać aby być na bieżąco.

Szczegóły techniczne oraz dokładny opis IZI® jest dostępny na stronie producenta www.bp2.eu

4.9/5 - (13 votes)

Data publikacji: 13 października, 2020

Autor:

4.9/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Bogdan
    wtorek, 13 października, 2020

    Proste, a jednocześnie eleganckie pokrycia dachowe zyskują obecnie coraz więcej zwolenników. Do tego łatwe w montażu a jednocześnie trwałe i szczelne są idealnym rozwiązaniem dla inwestorów. Do tego długoletnia gwarancja sprawia, że pod takim dachem możemy spać spokojnie.

  2. Damian
    środa, 28 października, 2020

    blachodachówka modułowa jest wygodna w montażu przy łączeniu poszczególnych arkuszy. idealne połączenia dają bardzo ładny końcowy efekt. ważne, że dostępne są wszystkie opcjonalne akcesoria, dach to nie tylko sama blacha ale też wszystkie potrzebne dodatki. fajnie, że oferta została rozszerzona o kolejną nowość.

Podobne artykuły