Realizacje

Jennifer Lawrence’s Manhattan Penthouse

Jennifer Lawrence, nagradzana Oscarem gwiazda Silver Linings Playbook, The Hunger Games i American Hustle wystawiła swój wspaniały nowojorski penthouse w Laurel na sprzedaż w lipcu ubiegłego roku, a wraz z załamaniem na rynku luksusowych apartamentów na Manhattanie obniżyła się pierwotna cena 15,45 mln USD do 14,25 mln USD – obecnie do 12 mln USD.

Zakupiony w 2016 r. Za 15,6 mln USD, ponieść stratę na nieruchomości może nie zrazić jednej z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Chociaż Lawrence dostała swoją wielką przerwę w Nowym Jorku, teraz spędza czas w Los Angeles blisko studia.
Lawrence żył bajką, o której tak wielu ludzi marzy. Jako nastolatka, która urodziła się i wychowała w Kentucky i grała w sztukach przedstawianych przez jej grupę kościelną, kwestią bycia we właściwym miejscu było we właściwym czasie, gdy podczas wakacji w 2006 roku w Nowym Jorku z rodzicami w wieku 14 lat została odkryta przez łowcę talentów, który zorganizował przesłuchanie. Przesłuchanie poszło tak dobrze, że przekonali jej rodziców, aby pozwolili jej na przesłuchanie w Los Angeles, a jej gwiazda była na dobrej drodze, prowadząc szybko do ról telewizyjnych i filmowych. Szybko do dziś, w wieku 29 lat, zdobyła Oscara dla Najlepszej Aktorki w Poradniku Srebrnych Podszewek i trzy Złote Globy, nagrodę BAFTA, siedem nagród MTV Movie Awards i sześć nagród People’s Choice. Jej skromna, przyziemna osobowość i umiejętność trzymania priorytetów życia prosto w obliczu sławy, fortuny i ciągłej uwagi mediów sprawiły, że jej amerykańska dziewczyna z sąsiedztwa – i nie szkodzi, że jej role aktorskie były najlepiej w Hollywood.


Do 2016 roku Lawrence mogła sobie pozwolić na mieszkanie, które odpowiada jej upodobaniom, i wybrała czarujący dwupoziomowy penthouse w nowojorskiej Upper East Side na szczycie The Laurel, 30-piętrowego kondominium. Oprócz oszałamiającego wnętrza i widoków, za które można umrzeć, jego dwupiętrowe tarasy zewnętrzne o powierzchni 3000 stóp kwadratowych obejmują wszystko, czego można prosić o rozrywkę, w tym kuchnię na zewnątrz, kominek z pergolą, wbudowany stół do ping ponga i niesamowite widoki miasto i rzeka Hudson. Mieszkanie o powierzchni 4073 m2 ma trzy sypialnie, pięć łazienek i jest wypełnione światłem przez szklane ściany. Formalny salon i jadalnia otoczone są przepięknymi widokami na miasto, a kuchnia szefa kuchni z jedzeniem ma wszystko dla poważnego kucharza. Pakiet główny jest niezwykle duży, a sala gier otwiera się na jeszcze jeden spektakularny widok. Udogodnienia w budynku obejmują portiernię, portiera, siłownię, basen, saunę, salę projekcyjną i prywatne miejsce do przechowywania.
Superstar Jennifer Lawrence sprzedaje swój wspaniały penthouse w Nowym Jorku, który kupiła w 2016 roku za 15,6 miliona dolarów. Na giełdzie w lipcu 2019 r. Za 15,45 mln USD przeszedł dwie obniżki cen. Teraz wyceniony na 12 milionów dolarów, agentem aukcyjnym jest Pamela D’Arc z Compass w Nowym Jorku.

4.9/5 - (36 votes)

Data publikacji: 13 stycznia, 2020

Autor:

4.9/5 - (36 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. niedorzeczny
  czwartek, 16 stycznia, 2020

  Fantastyczna i szybka kariera aktorska Jennifer Lawrence, sukces Oskarowy pozwoliły aktorce w błyskawicznym tempie dojść do fortuny. Nic dziwnego zatem, że mogła stać się posiadaczką tak wspaniałego penthausa za potężne pieniądze. Ale swoją drogą, mając taką fortunę, głęboko zastanawiałbym się nad jego zakupem bo mieszkać na 4 tysiącach metrów to chyba lekka przesada.

 2. Marek
  czwartek, 23 stycznia, 2020

  Penthause rzeczywiście imponujący. Widoki przedniej urody, dominacja nad otoczeniem, wnętrze do pozazdroszczenia a wszystko za potężne pieniądze. Pytanie brzmi czy warto. Ja gdybym miał taką kasę wolałbym zakupić jakieś ranczo w dziewiczym terenie albo wyspę tak aby mieć spokój i czystą przyrodę. Ale każdy robi to na co ma ochotę.

 3. rafal8647
  poniedziałek, 18 maja, 2020

  ciekawy artykuł

Podobne artykuły