Realizacje

Rezydencja w Północnej Karolinie

Rezydencja w Północnej Karolinie
Projekt: The Raleigh Architecture Co.

Nietypowy kształt domu natychmiast zwraca uwagę, a nieregularna bryła kryje w sobie przemyślaną konstrukcję. Rezydencja w Północnej Karolinie zapewnia mieszkańcom maksimum prywatności i wygody. Dyskretny ganek czy ukryty balkon to miejsca, w których można się zaszyć przed całym światem. Głęboka barwa drewna, stanowiącego elewację, wspaniale komponuje się z przestrzenią dookoła posesji. Tymczasem we wnętrzu odnajdujemy aranżację nowoczesną i minimalistyczną. Jasna kuchnia poprzez ustawienie w niej nietypowego stołu stała się centrum domu. W pobliżu znajdują się niezwykłe stalowe schody, spajające wszystkie pomieszczenia. Na najwyższej kondygnacji kryje się miejsce magiczne – taras, z którego domownicy mogą podziwiać widoki na tętniące życiem miasto, pozostając jednocześnie w swoim własnym, małym zaciszu. Któż nie chciałby takiej rezydencji?

Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie Rezydencja w Północnej Karolinie

Źródło: archimania.pl

Zdjęcia: via: contemporist

4.3/5 - (6 votes)

Data publikacji: 11 września, 2017

Autor:

4.3/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. ewunias
    środa, 14 lutego, 2018

    Wnętrze podoba mi się, ale z zewnątrz dom nie robi na mnie wrażenia. Wygląda niezgrabnie

  2. Filip
    czwartek, 22 sierpnia, 2019

    Sam pomysł jest super, bo dom się wyróżnia na tle innych. Co do wyglądu mam pewne obiekcje gdyż wydaje mi się tak zbyt kanciasty i jakby był każdy segment z innej bajki, ale być może to kwestia przyzwyczajenia. Jest oryginalny to fakt. Wnętrze w porządku, wykończenie też – mógłbym pomieszkać w nim przez jakiś czas.

Podobne artykuły