Realizacje

The Fence House – dom z ogrodzeniem

Nasz schowany za drewnianym płotem dom jest mały, ale idealny dla naszej rodziny – dla mnie, mojej siostry i naszych rodziców.

Architekci: Mjolk architekti
Lokalizacja: Semtín, Czechy

Nasz schowany za drewnianym płotem dom jest mały, ale idealny dla naszej rodziny – dla mnie, mojej siostry i naszych rodziców. Moi rodzice są wspaniali – tata robi najlepsze śniadania na świecie, a mama po mistrzowsku przyrządza duszone mięso. My z siostrą mamy sypialnie na parterze. Jest tam więcej komórek niż pokoi, ale mamy ogromne okna, które zapewniają nam widok na ogród. Sypialnia rodziców jest na piętrze. Cieszą się spokojem i cudownymi widokami. Ogród rozrasta się powoli, ale już odgradza nas od ciekawskich oczu sąsiadów.

nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_02 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_07 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_09 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_10 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_06 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_11 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_03 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_04 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_08 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_05 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_12 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_13 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_14 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_15 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_16 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_17 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_18 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_19 nowoczesna-STODOLA_The-Fence-House_Mjölk-architekti_20

Źródło: Nowoczesna STODOŁA, www.nowoczesnastodola.com
Zdjęcia: BoysPlayNice

 

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 24 kwietnia, 2016

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Sabina
    sobota, 20 lipca, 2019

    Rzeczywiście niespotykany dom, wyróżniający się na tle innych. Najbardziej intrygująca jest ta góra, tylko sypialnia i mała łazienka. Rodzice mają prywatność.

  2. Leszek
    środa, 13 listopada, 2019

    Z pewnością jest to dość nietypowy dom odmienny od innych. Dla potrzeb małej rodziny w sam raz. Ta intymna góra to rzadkie rozwiązanie ale ciekawe i w sumie dosyć wygodne. Ciekawa aranżacja parteru, ogród dookoła to też argumenty na plus.

Podobne artykuły