Sterowanie i napędy okien

Zaproś pilota do domu

Rozpoczęła się wakacyjna akcja promocyjna elektrycznych rolet zewnętrznych VELUX. Przy ich zakupie można otrzymać w prezencie wielofunkcyjny pilot lub dotykowy panel sterowania Nowej Generacji.

Lato w pełni, na dworze upały, a także czas wakacyjnych wyjazdów – to również dobry moment na zakup rolet do okien dachowych VELUX w promocyjnej ofercie. Do 31 października br. kupując rolety elektryczne SML lub solarne SSL VELUX można otrzymać gratis pilot wielofunkcyjny lub dotykowy panel sterowania. Ten pierwszy przysługuje w przypadku zakupu dwóch rolet, drugi zaś za nabycie czterech sztuk. Otrzymany prezent umożliwi zaawansowane programowanie rolet. Będzie można nimi sterować z dowolnego miejsca w domu, a także zintegrować ich działanie z innymi instalacjami domowymi, jak brama garażowa czy ogrzewanie działającymi w systemie domu inteligentnego io-homecontrol.

Rolety zewnętrzne solarne VELUX SSLRolety zewnętrzne solarne VELUX SSL

Elektryczne rolety są niezwykle wygodne w obsłudze, montuje się je na dowolnym etapie użytkowania domu. Klasyczne elektryczne wymagają podłączenia do prądu, zaś solarne mogą działać całkowicie niezależnie dzięki wbudowanej baterii słonecznej. Rolety zewnętrzne pozwalają każdemu poczuć się bezpiecznie i komfortowo na poddaszu. Dzięki nim w domu będzie cicho i przytulne. Skutecznie zabezpieczają przed nadmiarem światła i upałem w lecie, bo zatrzymują aż 95% ciepła obniżając temperaturę we wnętrzu. Ponadto są równie użyteczne zimą, bo zapobiegają stratom ciepła. Przez cały rok chronią przed hałasem z zewnątrz, tłumią odgłosy padającego deszczu i zabezpieczają szybę przed uszkodzeniami mechanicznymi, na przykład gradem. Nie są antywłamaniowe, ale utrudniają włamywaczowi wtargnięcie do domu. Umożliwiają uzyskanie efektu zaciemnienia w dzień, co może być niezwykle przydatne w sypialniach i pokojach dzieci.

Salon na poddaszu z roletami zewnętrznymi VELUX Salon na poddaszu z roletami zewnętrznymi VELUX

Rolety zewnętrzne montuje się na ramie okna dachowego, dlatego nie ograniczają ona możliwości ich otwierania. Okno może być uchylone przy całkowicie lub częściowo zasuniętej rolecie. Pancerz wykonany jest z wysokiej jakości ocieplonego aluminium w kolorze szarym. Ich atrakcyjne wzornictwo zostało nagrodzone wyróżnieniem RedDot Design Award 2012, a także IF Product Design Award 2012 i doskonale pasuje do każdego pokrycia dachu.

Wielofunkcyjny pilotWielofunkcyjny pilot

Więcej szczegóły na temat oferty promocyjnej na stronie http://www.velux.pl/KLR200

4.9/5 - (46 votes)

Data publikacji: 27 lipca, 2013

Autor:

4.9/5 - (46 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Samba
    piątek, 11 stycznia, 2019

    Taki pilot to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Sama z wielką chęcią wykorzystałabym go w swoim domu. Elektryczne rolety to fenomen po prostu.

  2. automatyk
    piątek, 25 stycznia, 2019

    Niewątpliwie rolety zamontowane na poddaszu są nieodzownym elementem okien dachowych. W lecie zapewniają zaciemnienie i ograniczają napływ gorącego powietrza, zimą zaś zmniejszają straty ciepła. Bezsprzecznym udogodnieniem dla obsługi takich rolet są zdalne piloty sterujące nimi w dowolny sposób. Toż to potwierdzenie XXI wieku.

Podobne artykuły