Dachówka Classic Star – gwiazda House of Braas

dachowka classic star mocca
dachowka classic star mocca 

Wybór pokrycia dachowego to nie lada wyzwanie zwłaszcza przy tak bogatej ofercie, jaka dostępna jest na rynku. Jednak mimo zmieniających się trendów od lat niezmiennie dużą popularnością cieszą się dachówki betonowe. Nie ma się co dziwić –  są one wyjątkowo mocne, odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dla miłośników betonowych rozwiązań polecamy uwadze dachówkę Classic Star, która do końca listopada 2019 roku dostępna jest w Wielkiej Promocji House of Braas.

W wersji Star dachówka Classic jest dostępna w dwóch unikatowych kolorach – szary kryształ i mocca.

W branży dachów spadzistych nieprzerwanie sprawdza się klasyka, również ta w nowoczesnym wydaniu. Wzór dachówki Classic od lat przyciąga oko kształtem, który potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagających. Przekonuje zarówno tradycjonalistów, jak i fanów nowoczesnej architektury. Jej wyważony profil nadaje połaci swoistej filigranowości, a dach wygląda lekko i elegancko.

Jedno z nowoczesnych rozwiązań, w które wyposażone są dachówki z linii Classic, to użyta do jej wykonania technologia Star, która pozwala stworzyć dachówkę betonową o kryształowym połysku. Do produkcji dachówek Classic Star stosowane są pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, co wpływa na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu a w związku z tym, zwiększa comfort mieszkańców, zwłaszcza podczas upalnego lata.

House of Braas

Od 1 września do 30 listopada 2019 roku dachówka Classic Star, obok takich gwiazd jak: Tegalit Protegon, Rubin 13V, Topas 13V, Decra Elegance, Quadro, jest dostępna w Wielkiej Promocji House of Braas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji: www.braas-promocja.pl


Data utworzenia: 02.10.2019


Komentarze

  • kos napisał(a):

    Wybór odpowiedniego pokrycia dachu,to nie lada wyzwanie i warto dokładnie je przemyśleć.Dachówki z linii Classic,to klasyka pokryć dachowych i cieszą się zasłużonym uznaniem w śród klientów.

  • Damian napisał(a):

    Dachówki betonowe są popularne wśród klientów, jeżeli to ma być dach z charakterem. Dachówka już nie musi kojarzyć się z kolorem cegły bo do wyboru są fajne kolory. Ciekawa promocja na jesień tego roku.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Podobne artykuły