Dachówka Romańska Lumino

Dachówka Romańska Lumino
Dachówka Romańska Lumino 

W ofercie Braas pojawiła się dachówka Romańska wykonana w technologii Lumino. Jest to propozycja dla klientów poszukujących tradycyjnych kształtów, nowoczesnych technologii i jednocześnie ekonomicznych rozwiązań.

Powłoka Lumino opracowana przez Braas i stosowana wyłącznie w produktach marki zbudowana została na bazie polimerowo-akrylowych komponentów. Podwójna warstwa Lumino przede wszystkim nadaje dachówkom większy połysk oraz zwiększa intensywność i trwałość ich koloru. Dachówka Romańska Lumino dostępna jest w trzech kolorach: ceglanym, brązowym oraz grafitowym. W wiosennej ofercie Braas pojawił się także brązowy odcień, jednej z najpopularniejszych propozycji marki, dachówki Bałtyckiej. Nowy kolor dachówki stanowi odpowiedź marki na potrzeby rynku, który od dłuższego czasu sygnalizował duże zainteresowanie wprowadzeniem właśnie takiego odcienia. Z kolei dachówka Tegalit dostępna jest od nowego sezonu w zupełnie nowym kolorze w palecie Braas – kolonialnym.

Więcej na www.monier.pl

Data utworzenia: 07.06.2011


Komentarze

  • Oliwia napisał(a):

    Bardzo ładny odcień, ja na swoim dachu mam dokładnie taki sam. Dodatkowo dachówka ekonomiczna, a więc na pewno cieszy się sporym zainteresowaniem.

  • Kowal1 napisał(a):

    Braas słynie z produkcji chyba najlepszych i najtrwalszych dachówek.Nowa propozycja Braas równiez zasługuje na szerokie grono klientów.Ładna,estetyczna i wyjątkowo trwała.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły