Dachówka betonowa

Dachówka Romańska Lumino

W ofercie Braas pojawiła się dachówka Romańska wykonana w technologii Lumino. Jest to propozycja dla klientów poszukujących tradycyjnych kształtów, nowoczesnych technologii i jednocześnie ekonomicznych rozwiązań.

Powłoka Lumino opracowana przez Braas i stosowana wyłącznie w produktach marki zbudowana została na bazie polimerowo-akrylowych komponentów. Podwójna warstwa Lumino przede wszystkim nadaje dachówkom większy połysk oraz zwiększa intensywność i trwałość ich koloru. Dachówka Romańska Lumino dostępna jest w trzech kolorach: ceglanym, brązowym oraz grafitowym. W wiosennej ofercie Braas pojawił się także brązowy odcień, jednej z najpopularniejszych propozycji marki, dachówki Bałtyckiej. Nowy kolor dachówki stanowi odpowiedź marki na potrzeby rynku, który od dłuższego czasu sygnalizował duże zainteresowanie wprowadzeniem właśnie takiego odcienia. Z kolei dachówka Tegalit dostępna jest od nowego sezonu w zupełnie nowym kolorze w palecie Braas – kolonialnym.

Więcej na www.monier.pl

4.7/5 - (7 votes)

Data publikacji: 7 czerwca, 2011

Autor:

4.7/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kowal1
    niedziela, 27 stycznia, 2019

    Braas słynie z produkcji chyba najlepszych i najtrwalszych dachówek.Nowa propozycja Braas równiez zasługuje na szerokie grono klientów.Ładna,estetyczna i wyjątkowo trwała.

  2. Oliwia
    środa, 23 października, 2019

    Bardzo ładny odcień, ja na swoim dachu mam dokładnie taki sam. Dodatkowo dachówka ekonomiczna, a więc na pewno cieszy się sporym zainteresowaniem.

Podobne artykuły