Dachówka betonowa

Fala nowoczesnych pokryć dachowych

Z perspektywy inwestora trzy cechy dachówki można uznać za najważniejsze: trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, a także estetyczny wygląd. Wszystkie wymienione cechy to atrybuty betonowej dachówki Bałtyckiej BRAAS.

Beton, dawniej kojarzący się z tańszym zamiennikiem gliny, cieszy się dużą popularnością i jest szeroko stosowany w budownictwie nowoczesnym. Wzrost zainteresowania betonem nie powinien dziwić – to materiał bardzo wytrzymały, a estetycznie nie ustępuje pola ceramice. Ponadto przy produkcji dachówek betonowych zużywa się o około 70 procent mniej energii niż w przypadku dachówek ceramicznych.

Betonowa dachówka Bałtycka, poza wyjątkową trwałością, odznacza się niezwykłą estetyką – jej asymetryczna fala wprowadza ciekawą grę świateł na połaci. Intensywny, żywy kolor oraz delikatny połysk widoczny na powierzchni są wynikiem zastosowania podczas produkcji innowacyjnej technologii CISAR.

Fala nowoczesnych pokryć dachowych

Dachówka Bałtycka jest złożona z trzech warstw. Na betonową i bardzo trwałą warstwę nośną nałożona została warstwa wygładzająca, a następnie dachówkę pokryto warstwą uszlachetniającą. Dzięki technologii CISAR dachówka Bałtycka BRAAS łączy w sobie trzy najważniejsze cechy doskonałej dachówki: wytrzymałość, gładkość powierzchni i estetykę.

Fala nowoczesnych pokryć dachowych

Dachówka Bałtycka objęta jest promocją Dachobranie 2014, a szczegółowe informacje o rabatach dostępne są w punktach handlowych.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 23 października, 2014

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. inka2
    niedziela, 27 stycznia, 2019

    Jedna dachówka, a tyle zalet. Ta dachówka ma wszystko co powinna mieć: jest odporna, trwała i ładnie wygląda. Nic tylko ją polecać.

  2. kosa
    poniedziałek, 19 sierpnia, 2019

    Dach pokryty elegancką dachówką zawsze mi się podobał,a dachówka jest bardzo trwała i zarazem z reguły bywa elegancka.Dachówka Bałtycka ,która tutaj jest przedstawiona dzięki zastosowaniu technologii CISAR łączącej w sobie wytrzymałość,gładkość powierzchni i estetykę jest według mnie jedyna w swoim rodzaju i chciałbym taką dachówkę widzieć kiedyś na dachu mego domu.

Podobne artykuły