Folie wstępnego krycia

Membrana Divroll CLIMA+

Membrana Divroll CLIMA+ Fot. BRAAS

Trzydziestostopniowe upały już za nami. Ale ten, kto urządził sobie sypialnię na poddaszu i nie miał klimatyzacji, na własnej skórze odczuł tegoroczne lato. Było naprawdę gorąco. Za gorąco. Gdybyśmy zawczasu zadbali o właściwą izolację poddasza uniknęlibyśmy tego problemu. A takie rozwiązanie proponuje marka Braas.

Skuteczna membrana Divroll CLIMA+ to produkt inteligentny: w upalne dni może obniżyć temperaturę poddasza nawet o 3°C, a w zimie zatrzymuje aż 30 % ciepła, które w innym przypadku uciekłoby przez dach. Należy pamiętać, że to nie tylko kwestia komfortu, ale też praktyczne rozwiązanie, które zwiększy wydajność energetyczną budynku.

Membrana Divoroll CLIMA+ S oddycha i odbija aż do 83% ciepła promieni słonecznych. A dzięki swej budowie usuwa wilgoć gromadzącą się pod dachem. Dodatkową jej zaletą jest łatwy montaż: posiada samoprzylepne paski, które gwarantują wodo- i wiatroszczelność, ale też znacznie ułatwiają pracę dekarzom Nic dziwnego, skoro została zaprojektowana wraz z nimi. Specjaliści wspólnie zadbali również o wysokie parametry techniczne.

Wrzesień to wciąż jeszcze dobry termin na remont dachu. Jeśli upalne lato bardzo ci dokuczyło zastosuj oprócz wełny lub pianki PIR, wysokoparopszepuszczalną membranę. Z efektami nie będziesz musiał czekać do następnego lata, odczujesz je w nadchodzących chłodnych miesiącach.

Membrana Divroll CLIMA+ Fot. BRAAS

Membrana Divroll CLIMA+ Fot. BRAAS

ASZ

4.9/5 - (13 głosów)

Data publikacji: 10 września, 2013

4.9/5 - (13 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły