Dachówka betonowa

Modna czerń – promocja dachówek BRAAS

1 lipca 2015 w odpowiedzi na panujące na rynku trendy i rosnące zainteresowanie dachami w ciemnych kolorach Monier BRAAS wprowadził promocję na wszystkie modele dachówek w czarnym kolorze.

Od kilku lat czerń jest prawdziwym hitem na rynku budowlanym. Dominujące niegdyś w polskim krajobrazie dachy w kolorze ceglanym konsekwentnie ustępują pola ciemnym kolorom, takim jak czarny, grafitowy czy antracytowy. W odpowiedzi na oczekiwania klientów Monier BRAAS wprowadził 1 lipca promocję MODNY KOLOR 2015.

Dachówki to jeden z najbardziej naturalnych rodzajów pokryć – tłumaczy Marek Podeszwa, Koordynator Działu Technicznego Monier BRAAS. Wysoka jakość oraz długa, potwierdzona gwarancją żywotność sprawiają, że dachówki są wyjątkowo trwałe. Ponadto wolniej się nagrzewają i lepiej tłumią hałasy z zewnątrz niż na przykład blacha. W przypadku uszkodzenia małoformatowe pokrycia dają się łatwo naprawić lub wymienić – dekarz nie musi demontować całej połaci. Wyjątkową zaletą dachówek jest bogactwo modeli, kształtów i kolorów, które znacząco podnoszą estetykę całego budynku. Dachówki to jeden z najpopularniejszych materiałów do krycia dachu, o czym świadczy chociażby to, że producenci pokryć z blachy starają się upodobnić swoje produkty do dachówek, a nie odwrotnie – dodaje Marek Podeszwa.
modna-czern-promocja-dachowek-braas_1
Dachówki świetnie sprawdzają się w remontowanych budynkach, a także doskonale pasują do nowoczesnych budowli, w przypadku których prym wiodą kolory ciemne kontrastowo łączone z jasną elewacją. Architektura tego typu ceniona jest za swój minimalizm, czystość i prostotę form ekspresji.

Promocja MODNY KOLOR 2015 potrwa do 31 sierpnia 2015 lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte są wszystkie modele dachówek zarówno betonowych, jak i ceramicznych w kolorze czarnym: Teviva, Romańska, Bałtycka, Celtycka, Grecka, Reviva, Turmalin, Rubin, Topas, Smaragd oraz karpiówka Opal. Szczegółowe informacje dostępne w punktach handlowych.

Więcej na: www.braas.pl

5/5 - (11 votes)

Data publikacji: 24 września, 2015

Autor:

5/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Malwina
    piątek, 15 listopada, 2019

    Warto zastosować takie pokrycie dachowe, które będzie chroniło poddasze przed słońcem. Na pewno dobre będą powłoki, które odbijają światło. Dachówki są tu lepsze od blachy. Nie wiem jak na odbijanie promieni wpływa kolor czarny dachówek.

Podobne artykuły