Akcesoria rynnowe

Nowości w ofercie Q STALYO

System Q STALYO PRO miał swoją premierę latem ubiegłego roku. Nie trzeba było długo czekać, aby marka poszerzyła swoją ofertę wprowadzając nowe elementy, takie jak odpływ ukryty klejony, hak ukryty doczołowy oraz zaślepka stalowa. Poszerzenie asortymentu da inwestorowi możliwość dopasowania systemu do własnych preferencji i potrzeb. Niespodzianką jest również premiera nowego prostokątnego systemu rynnowego Q STALYO MIX-PRO, który łączy w sobie dwa rodzaje materiałów. Nowości pojawią się na rynku już w drugim kwartale bieżącego roku.

Pierwszym nowym elementem jest hak ukryty doczołowy. To zupełnie nowe podejście w procesie projektowania systemów rynnowych. Jest on niewidoczny dla oka i zapewnia w 100% nośność oraz bezpieczeństwo systemu.

Nowości w ofercie Q STALYO

Drugi komponent to odpływ ukryty klejony, czyli kolejny krok w stronę nowoczesności i minimalizmu. Za sprawą swojej konstrukcji wygląda on jak krótki odcinek rynny, co jest niewątpliwym atutem dla osób ceniących sobie estetykę. Zastosowanie tych dwóch elementów równocześnie sprawi, że poziom systemu rynnowego pozbawiony będzie widocznych haków i odpływu, co zapewni jednolitą konstrukcję. W efekcie końcowym system będzie sprawiał wrażenie zabudowanego maskownicą, która ukrywa te dwa elementy. Dzięki temu rynny będą praktycznie niewidoczne, co podkreśli nowoczesność bryły budynku.

Trzecią nową pozycją w systemie PRO jest uniwersalna zaślepka stalowa. Została ona zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz spójność materiałową z całym systemem rynnowym. W zależności od preferencji wykonawcy będą mieli do wyboru montaż wewnętrznej zaślepki PVC lub zewnętrznej zaślepki stalowej.

Nowości w ofercie Q STALYO

Nowy system rynnowy, który łączy dwa rodzaje materiałów!

Q STALYO MIX-PRO to nowy system rynnowy, który ukaże się na rynku w drugim kwartale 2021 roku. Powstał on z myślą o inwestycjach deweloperskich, jednak znajdzie on swoje zastosowanie również na domach inwestorów indywidualnych, którzy poszukują niskokosztowych rozwiązań. Jest to produkt, który został zaprojektowany przy współpracy z czołowym dostawcą systemów rynnowych na rynku – marką Galeco.
Prostokątny system MIX-PRO to połączenie stalowego bezłącznikowego poziomu rynnowego z systemu PRO, o przekroju 125 mm, a także pionu PVC o wymiarach 70 x 80 mm. Poziom systemu odpowiada za jego nośność i szczelność, dlatego jako bazę do jego produkcji zastosowano stal powlekaną. Przy pionach, które nie są praktycznie w żaden sposób narażone na działanie obciążeń, a ich główną funkcją jest odprowadzanie wody, postawiono na materiał PVC. Połączenie tych dwóch tworzyw pozwoliło na stworzenie korzystnego cenowo systemu MIX, przy równoczesnym zachowaniu nowoczesnej stylistyki.

Warto dodać, że w ramach systemu MIX możliwe jest zastosowanie nowości, jakie pojawiły się w ofercie marki, czyli wspomnianego haka ukrytego doczołowego oraz odpływu ukrytego klejonego. Kolorystyka systemu nawiązuje do aktualnych trendów architektonicznych. W ofercie znajdziemy rynny grafitowe (RAL 7016) oraz czarne (RAL 9005). System objęty jest gwarancją do 25 lat.

4.8/5 - (18 votes)

Data publikacji: 8 lipca, 2021

Autor:

4.8/5 - (18 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    piątek, 9 lipca, 2021

    System rynnowy Q STALYO bardzo podoba mi się, i gdybym dziś musiał dokonać wyboru to pewnie bym go wybrał. Gwarancja 25 lat, aktualna kolorystyka oraz dyskrecja montażu to poważne atuty na TAK. Polecam

Podobne artykuły