Akcesoria rynnowe

To nie przelewki – nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco

Kosz zlewowy to jeden z elementów systemu rynnowego, przeznaczony do odwadniania dachów płaskich i tarasów. Dzięki niemu woda, gromadząca się podczas obfitych opadów deszczu, ma czas na spłynięcie do rur spustowych i nie przelewa się na fasadę budynku. Do stałego asortymentu firmy Galeco dołączają właśnie dwa nowe modele koszy zlewowych.

Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL2 Cena: 319,80 zł brutto

Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL2 Cena: 319,80 zł brutto

Kosze zlewowe do systemu Galeco STAL2

Nowe kosze zlewowe to elementy uzupełniające ofertę flagowych systemów: Galeco STAL i Galeco STAL2. Model pierwszy wyposażony został w wyjście, przeznaczone do połączenia z okrągłą rurą o średnicy 100 mm. Drugi z kolei łączy się kwadratową rurą spustową o wymiarach 80×80 cm. Oba produkty dostępne są w najpopularniejszej gamie kolorystycznej. Kosze zlewowe, dedykowane systemowi STAL, dostępne są bowiem w kolorach: czekoladowy brąz, czarny oraz grafitowy. STAL2 to natomiast kosze czarne i grafitowe. Galeco nieustannie rozbudowuje i udoskonala gamę swoich produktów, oferując klientom rozwiązania, które w pełni odpowiadają ich potrzebom.

 

5/5 - (43 votes)

Data publikacji: 15 października, 2017

Autor:

5/5 - (43 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Felicita
  poniedziałek, 16 października, 2017

  uważam, że produkt jest wart swojej ceny. Wysoka jakość przede wszystkim, na to powinno się stawiać.

 2. inka2
  środa, 9 stycznia, 2019

  Nowe, eleganckie kosze zlewowe to rzecz niezbędna przy takich właśnie płaskich dachach. Dla tych co mają okrągłe i dla tych co mają kwadratowe rury. Dobrze, że asortyment się powiększa i każdy znajdzie coś dla siebie.

 3. Gonzo
  niedziela, 12 kwietnia, 2020

  Rozwiązanie należy do klasycznych propozycji w dachach płaskich, nowy produkt Galeco czyli adapter jest praktyczny i bardzo elegancki.

Podobne artykuły