Łapacze wody deszczowej od Galeco

Galeco LUXOCYNK wyłapywacz
Galeco LUXOCYNK wyłapywacz 

Deszczówka jest cennym surowcem, który możemy gromadzić, a następnie z powodzeniem wykorzystywać w domu oraz jego otoczeniu. Jej zbieranie jest nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Nowe elementy systemów rynnowych dostępne w ofercie Galeco ułatwiają nam to zadanie.

Oszczędzanie wody w Polsce to obecnie jeden z priorytetów działań proekologicznych. Namawiają nas do tego liczne kampanie społeczne i programy dotacyjne wdrażane przez coraz więcej gmin. Właściwie spożytkowana deszczówka przyczynia się do mniejszego zużycia wody wodociągowej, a także zredukowania opłat za ścieki. Efektem tego są duże oszczędności w domowym budżecie, które mogą wynosić nawet 50%. Deszczówka doskonale sprawdzi się przy podlewaniu roślin oraz pracach porządkowych na terenie naszej posesji.

Galeco_PVC_wyłapywacz

Wraz z nadejściem wiosny w ofercie polskiego producenta systemów odwodnień pojawiły się długo wyczekiwane nowości. Firma wprowadziła na rynek łapacz wody deszczowej z wygodnym przyłączeniem do węża ogrodowego. Element dostępny jest w ramach systemu Galeco STAL (szeroka gama kolorystyczna) oraz Galeco LUXOCYNK. Wyłapywacz można montować na rurach spustowych o średnicy: 90 mm lub 100 mm. Podobny element pojawił się również w orynnowaniu z PVC. Jego specjalna konstrukcja sprawia, że charakteryzuje się wysoką skutecznością w gromadzeniu deszczówki. Opad spływając po ściankach rury spustowej, napotyka w jej wnętrzu na dodatkowe korytko, z którego specjalnym otworem trafia do zewnętrznego zbiornika. Łapacz wody o średnicy 100 mm, z wyjściem na rurę 50 mm, dostępny jest w najpopularniejszych obecnie kolorach: czarnym, grafitowym oraz ciemnobrązowym.

Galeco STAL wyłapywacz

Łapacz wody deszczowej w systemie Galeco STAL – cena 183,47 zł brutto

Łapacz wody deszczowej w systemie Galeco LUXOCYNK – cena 183,47 zł brutto

Łapacz wody deszczowej w systemie Galeco PVC – cena 101,99 zł brutto


Data utworzenia: 30.03.2021


Komentarze

  • kropelka napisał(a):

    Oszczędności wody w dobie kryzysu wodnego na ziemi są niezwykle ważnym działaniem ludzkości. Panujące susze przyczyniają się do niszczenia plonów rolnych, wymierania zwierząt, grożą również człowiekowi. Dlatego godnym pochwały są wszelkie działania zmierzające do wykorzystania naturalnych opadów. Jak widać firma Galeco podjęła działania w tym kierunku wypuszczając na rynek łapacze wody deszczowej.

  • kos napisał(a):

    Woda to życie i warto zadbać aby woda deszczowa się nie marnowała w naszych gospodarstwach,a dzięki systemom odwodnień od Galeco.Warto zainwestować w systemy do łapania wody deszczowej i ją w późniejszym terminie wykorzystać z pożytkiem dla naszych gospodarstw domowych.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły