Dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna Heritage – siła pracy rąk

Heritage to unikatowa dachówka, wypalana w tradycyjnym XIX-wiecznym piecu, opalanym węglem. Dzięki temu zyskuje niepowtarzalny wygląd, na który składają się odcienie kolorów, kształt i faktura. Dla prywatnych inwestorów jest spełnieniem dążeń do wyróżnienia się pośród masowej estetyki.


Heritage należy do rodzinnego polskiego przedsiębiorstwa. To właśnie rodzinny charakter firmy i jej wartości, które przenikają do biznesu spowodowały, że zatrudnieni w niej ludzie znający swój fach – stary jak samo budownictwo, mogą się realizować, jako rzemieślnicy. Tu zawsze człowiek tworzy swoje dzieło, nie maszyny.
W ostrzeszowskiej fabryce produkowane są dachówki podstawowe, jak również szereg dodatkowych akcesoriów: dachówki grzbietowe i koszowe – pozwalające pokryć dach w całości ceramiką bez potrzeby używania blachy. Ponadto dostępny jest wybór dachówek bocznych, szczytowych, okapowych; gąsiory półokrągłe i kątowe; dachówki ozdobne (Bullnose i Fishtail) oraz specjalne zestawy dachówek – dostęp dla nietoperza.
Cały asortyment na każdy dach, bez wyjątku, dostępny jest zawsze w naszej fabryce, która również szybko realizuje zamówienia nietypowe także do renowacji zabytków. Dekarze doceniają markę Heritage także za pełny wybór akcesoriów, a także za to, że efekt końcowy jest zawsze satysfakcjonujący dla inwestora. Dach pokryty dachówką Heritage staje się wyjątkową rekomendacją dla dekarzy.
Dachówka ceramiczna Heritage - siła pracy rąk
Heritage, jako dachówka ręcznie wytwarzana i wypalana w piecu kręgowym to odrębna kategoria produktów. Należy do grupy produktów luksusowych. Część inwestorów oczekuje jednolitej barwy na całej powierzchni dachówki (produkcja maszynowa), a inna grupa inwestorów, zwykle mniej zwracająca uwagę na cenę, a bardziej na oryginalność dachówki ceramicznej wybiera dachówki ręcznie wytwarzane i wypalane w piecu węglowym. Różnica temperatur w komorze takiego pieca nadaje jej niepowtarzalnego kolorytu. Już sama glina, a także piasek, podczas wypalania powoduje, że dachówka nabiera swojego oryginalnego charakteru. Dla klienta końcowego jest to sposób na wyróżnienie swojej inwestycji.
Nasi eksperci są zawsze dostępni już w miejscach zakupu, a także na budowach, gdzie przed realizacją prowadzone są szkolenia dla dekarzy. Doceniają to również inwestorzy, dla których jest to rodzaj gwarancji dobrego wykonania. Dla nich budowa domu to zwykle pierwszyzna. Omawiany jest pełny zestaw asortymentu z danego dachu, a potem prowadzony jest stały nadzór montażu. Heritage zapewnia pełną obsługę na każdym etapie: od projektowania, po montaż dachówki na terenie całego kraju.

Zobacz więcej zdjęć z realizacji na www.heritageceramics.pl

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 17 września, 2016

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. edmund
    poniedziałek, 10 października, 2016

    Dachówka godna polecenia właśnie jestem w trakcie montażu polecam

  2. Madzia
    piątek, 22 lutego, 2019

    Dobrze jest kupować produkty, które wytwarzają fachowcy znający się na swojej robocie, zajmujący się fachem od lat. W przypadku zabytkowych budowli ważne jest, aby zachować ich pierwotny charakter, a takie dachówki to zapewniają.

Podobne artykuły