Dachówka ceramiczna

Dachówka Piemont rustykalna angobowana

Rok 2011 obfitował w nowości marki Röben. Tuż przed Sylwestrem na rynek trafia kolejna – dachówka Piemont rustykalna angobowana

Najnowsza dachówka Piemont rustykalna ma barwę odpowiadającą wycofywanej z rynku Fleming rustykalnej: jest cieniowana, podobnie jak jesienny liść, ale jaśniejsza, miedziano-brązowa. Ma więc szansę spodobać się wszystkim inwestorom którzy preferują oryginalne pokrycia i chcą, żeby ich dach nie był podobny do dachu sąsiada.

Obecnie nowa dachówka Piemont marki Röben jest dostępna aż w ośmiu barwach: miedziana angobowana, kasztanowa angobowana, antracytowa angobowana, tobago glazurowana, brązowa angobowana, jesienny liść angobowana, trentino angobowana i rustykalna angobowana. Wyróżnia ją nowoczesny, spłaszczony kształt oraz bardzo duży zakres przesuwności – aż 38 mm. Umożliwia to większą tolerancję rozstawu łat, dzięki czemu nową dachówką można łatwiej i bardziej precyzyjnie kryć dachy o różnych kształtach.

4.7/5 - (10 votes)

Data publikacji: 9 stycznia, 2012

Autor:

4.7/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Witek M.
    piątek, 8 marca, 2019

    W trakcie przygotowań do realizacji kolejnej budowy w rodzinie rozgorzała dyskusja dotycząca tematu czym pokryć dach. Wygląda na to że będzie to dachówka ceramiczna. Dachówka Piemont rustykalna angobowana doskonale komponuje się z projektem domu. Sam mam dach pokryty dachówką Robena w tonacji jesienny liść, minęło prawie 10 lat i nie ma żadnych problemów. Teraz problemem jest bogactwo dostępnej kolorystyki. Ale to niech już ustalą sami inwestorzy. Ja dachówki Robena polecam.

  2. Maja
    poniedziałek, 23 września, 2019

    Coraz więcej nowych kształtów i coraz więcej nowych kolorów. Aż głowa może rozboleć jak przyjdzie wybrać coś dla siebie. Wszystkie ładne, ale która dachówka ładniejsza?

Podobne artykuły