Łupek

IBERO 49 – kamień na dachu

Budynki o tej samej architekturze, kolorze i formie mają swoje wady i zalety. Na pewno nadają otoczeniu bardziej zorganizowany i uporządkowany układ, ale nie wyrażają indywidualnych gustów ich mieszkańców. A przecież każdy z nas jest inny i chciałby w jakiś sposób wyróżnić dom, w którym mieszka. Choćby kolorem elewacji. W poszukiwaniu oryginalnych materiałów budowlanych nie sposób pominąć oferty firmy Pizarras Polska, która w tym sezonie wprowadziła nowy rodzaj łupka – IBERO 49. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy pragną mieć dom o ciekawej estetyce.

Łupek dachowy robi ostatnio całkiem niezłą karierę. Nic dziwnego, dzięki swoim idealnym właściwościom obróbki i możliwości szerokiego stosowania jest coraz popularniejszym elementem wykończeniowym i dekoracyjnym dla poszczególnych elementów dachów i elewacji.

IBERO 49 charakteryzuje się rustykalną powierzchnią płytki, która nadaje specyficznego wyglądu dachowi czy elewacji. Przykuwa wzrok i prezentuje się bardzo okazale. Grubość płytki jest większa od standardowej i wynosi 7 mm, dzięki temu, po ułożeniu, prezentuje się naturalnie. Firma Pizarras oferuje płytki dachowe z kopalni 49 w formatach : 60×30, 50×25, 50×30 oraz 40×25 cm.

Czym charakteryzuje się dobry łupek kamienny?

• Jest w 100% niepalny i wodoodporny
• Wykazuje odporność na zmiany pogodowe
• Nie wymaga konserwacji i jest długowieczny
• Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska

Wszystkie te cechy posiada łupek IBERO 49. Już dla samych powyższych korzyści zastosowanie go na dachu czy elewacji naszego domu jest niezwykle opłacalne.

Łupek dachowy to detal, który ozdobi pokrycia pasa podrynnowego, komina, fragmentów dachu czy elewacji. Jest absolutnie niezastąpionym materiałem nadającym harmonię, styl i wyróżniającym się designem.

ASZ

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 12 grudnia, 2013

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły