Kolektory słoneczne

Solary Hoven-kolektory z certyfikatem EN ISO 9001:2008

Decyzja o zamontowaniu kolektorów słonecznych to przedsięwzięcie na wiele lat. Dlatego wybór odpowiedniego urządzenia ma niezwykle istotne znaczenie i musi je poprzedzić staranne badanie rynku i przeglądanie ofert. Od tego bowiem zależy powodzenie tej niemałej inwestycji. Zanim bowiem osiągniemy z niej zysk minie kilkadziesiąt miesięcy, a solary mają nam służyć przez długi czas. Warto wybrać firmę, która posiada certyfikat jakości EN ISO 9001:2008, w Polsce odznaczono nim niedawno właśnie firmę Hoven.

Certyfikat EN ISO 9001:2008

Certyfikat ten firma uzyskała w zakresie „projektowanie i wykonawstwo instalacji solarnych oraz robót konstrukcyjno-budowlanych związanych z instalacjami solarnymi”. To oznacza że jakość oferowanych przez przedsiębiorstwo usług została potwierdzona podczas niezależnego audytu, który poddał wnikliwej analizie m.in. nadzór nad dokumentacją, zaangażowanie kierownictwa w zarządzanie jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami czy dokonywanie systematycznych pomiarów jakości.

Dofinansowanie z NFOŚiGW

Każda firma wspierająca dofinansowanie oferowane przez Fundusz musi spełniać wysokie wymagania przez niego narzucone i już sam ten fakt zwiększa bezpieczeństwo nabywców kolektorów.

Jakie to wymagania?

Należy do nich przede wszystkim okres gwarancyjny sprzedawanych urządzeń, który powinien wynosić co najmniej 5 lat i 3-letnia rękojmia. Zapisy te muszą znaleźć się w umowie z klientem.

Dobry przykład

Firma Hoven bierze przykład z niemieckiego rynku usług, tam kolektory słoneczne są niezwykle popularne, a firmy je produkujące od lat odnoszą sukcesy. Profesjonalizm, wysokie standardy obsługi i edukacja pracowników to najważniejsze aspekty, które warto przenieść na polski rynek i efektywnie je wdrażać.

Nie można przy tym zapominać o potrzebach rodzimych klientów. Firma Hoven ma to na uwadze, dlatego często przeprowadza badania w postaci ankiet. W ich wyniku okazało się, na przykład, że decyzję o zakupie solarów w naszym kraju podejmują głównie panie. Do tej pory wszyscy sądzili, że od spraw technicznych są głównie panowie. To, co przekonuje do skorzystania z usług Hoven to fakt, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a doradcy dbają o osobisty kontakt i podtrzymywanie relacji.

Dostępność usług

Im więcej biur obsługi, tym lepiej. Wyniki ankiet pokazują, że klienci cenią sobie bliskość przedstawiciela firmy i bezpośrednie konsultacje.

Reasumując powyższe przy wyborze jakiejkolwiek usługi powinniśmy się kierować profesjonalizmem danego usługodawcy, który jest w stanie zapewnić nam nie tylko kompleksowe rozwiązania, ale też wysokie standardy gwarantujące jakość sprzętu i obsługi na najwyższym poziomie.

ASZ

5/5 - (7 votes)

Data publikacji: 14 października, 2013

Autor:

5/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły