Dachy pełne energii z BRAAS

BRAAS SOLAR TCA2 – montaż „w dachu” - oryginalny system BRAAS do zabudowy kolektorów w połać dachu
BRAAS SOLAR TCA2 – montaż „w dachu” - oryginalny system BRAAS do zabudowy kolektorów w połać dachu 

Duża moc, najwyższa jakość, bezpieczeństwo, łatwość montażu i doskonały wygląd to główne cechy kolektorów słonecznych, które BRAAS wprowadzi do swojej oferty w czerwcu br. Co więcej użycie solarów pozwala oszczędzić rocznie ponad 60% energii zużywanej na ogrzanie wody

Słoneczna energia dachu BRAAS

Kolektory słoneczne to urządzenia pozwalające przetwarzać promieniowanie słoneczne w energię cieplną przeznaczoną do ogrzewania wody użytkowej oraz pomieszczeń. Wg badań OBOP1 86% Polaków słyszało o tych urządzeniach. Wyniki pokazały także, że trzy czwarte osób z grupy, która słyszała o kolektorach byłoby zainteresowane ich kupnem. W najbliższym czasie będą mieli taką okazję – w czerwcu br. BRAAS wprowadza do swojej oferty systemy kolektorów słonecznych. Trzon kolektorów słonecznych stanowią wysokowydajne płaskie kolektory BRAAS SOLAR TCA2.

„Rynek kojarzył firmę BRAAS z pokryć dachowych, które charakteryzowały się najwyższą jakością. To, co wyróżnia nasze dachy to trwałość, nowoczesność oraz efektowność. Od czerwca wyróżnikiem jest również duża efektywność! Już 1,5 m2 powierzchni kolektorów BRAAS SOLAR dla 1 osoby pozwala zredukować koszty podgrzewu ciepłej wody w ciągu roku o ponad 60%. W miesiącach letnich system wysokowydajnych kolektorów słonecznych BRAAS SOLAR TCA2 może podgrzać nawet 100% ciepłej wody zużywanej w gospodarstwie domowym” – mówi Łukasz Grzywacz, Product Manager systemów solarnych.

Kolektory słoneczne BRAAS – stylowe i efektywne zwieńczenie dachu

BRAAS SOLAR TCA2 – kolektor montowany „na dachu” za pomocą oryginalnych dachówek montażowych doskonale dopasowanych wizualnie do systemu BRAAS i RuppCeramikaBRAAS SOLAR TCA2 – kolektor montowany „na dachu” za pomocą oryginalnych dachówek montażowych doskonale dopasowanych wizualnie do systemu BRAAS i RuppCeramika

Obok kolektorów w skład nowej kategorii produktów w ofercie BRAAS weszły mocowania do kolektorów oraz dachówki przejściowe idealnie pasujące do dachów każdego typu (wizualnie dopasowane do dachówek BRAAS i RuppCeramika) oraz pełna oferta akcesoriów. BRAAS dba, bowiem nie tylko o najlepszą jakość oferowanych kolektorów, ale również o to by ich montaż poprawił estetykę dachu. Systemy doskonale prezentują się na dachu oferując możliwość montowania ich zarówno w połaci jak i na niej. W ofercie znalazły się także wysokiej jakości zbiorniki ciepłej wody BRAAS SOLAR FW z zamontowaną fabrycznie stacją solarną, regulatorem i osprzętem hydraulicznym oraz wysokosprawne zbiorniki dwufunkcyjne BRAAS SOLAR CW+ ze zintegrowanym solarnym systemem warstwowym zapewniającym szybki dostęp do ciepłej wody. BRAAS w swojej ofercie posiada również pozostałe elementy systemu solarnego, które ułatwiają montaż oraz zapewniają kompletny system najwyższej jakości. Klient może więc nabyć u jednego dostawcy kompletny system solarny.

www.braas-solar.pl www.monier.com

MB

Data utworzenia: 09.08.2011


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły