Zabezpieczenia przeciwśniegowe to podstawa bezpieczeństwa

Bariera przeciwśniegowa aluminiowa dwururowa.
Bariera przeciwśniegowa aluminiowa dwururowa. 

Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki od 1980 r. ma jeden cel działalności w postaci ciągłego doskonalenia swoich produktów i usług. Wszystko po to, aby osiągnąć najwyższy poziom zadowolenia klienta, zarówno w procesie produkcji, jak i w zakresie profesjonalnego montażu.

Ciekawą pozycją w ofercie Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki są kompletne zabezpieczenia przeciwśniegowe. Obejmują one drabinki, rury lub pale przeciwśniegowe, a także stopery i rozbijacze śniegowe. Należy pamiętać, że odpowiednie rozwiązanie dobiera się pod kątem określonego rodzaju pokrycia dachowego. W efekcie do wyboru są zabezpieczenia przeciwśniegowe przeznaczone do pokryć dachowych wykorzystujących dachówkę ceramiczną lub betonową, a także blachę na rąbek stojący czy blachodachówkę.

Ława kominiarska aluminiowa 2 mb.
Ława kominiarska aluminiowa 2 mb.

Elementy systemu

Wybierając elementy zabezpieczenia przeciwśniegowego warto sprawdzić w jakiej strefie obciążenia śniegiem znajduje się budynek (norma PN-EN 1991-1-3). Oprócz tego na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania trzeba mieć na uwadze odpowiednią ilość wsporników – pale, rury, drabinki. Ważne jest przy tym, aby uzyskać skuteczne przeniesienie obciążenia śniegu, eliminując ryzyko uszkodzenia zabezpieczeń. Trwałość poszczególnych elementów zapewnia materiał wykonania w postaci aluminium. Do tego dochodzi jeszcze trwała powłoka zewnętrzna uzyskana poprzez malowanie proszkowe w kolorach z palety RAL.

Trepy kominiarskie aluminiowe 65 cm
Trepy kominiarskie aluminiowe 65 cm

Bogata oferta

Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki oprócz profesjonalnych zabezpieczeń przed osuwającym się śniegiem oferuje również m. in. rynny produkowane w systemie ciągłym. Dzięki temu, że nie mają one połączeń, zostało wyeliminowane ryzyko wystąpienia nieszczelności. Ciekawą pozycją w ofercie są również panele dachowe na rąbek stojący o klasycznej formie.

Wymóg prawny

Przepisy jasno mówią o tym, że właściciele i zarządcy obiektów budowlanych muszą zapewnić bezpieczeństwo użytkowników budynku. Bezpieczeństwo muszą mieć również zagwarantowane osoby, które znajdują się w bezpośrednim otoczeniu obiektu budowlanego.
W zakresie ochrony przed osuwającym się śniegiem warto zadbać o zabezpieczenia przeciwśniegowe z oferty Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki.

Zapraszamy do współpracy składy dachowe oraz hurtownie.

Zakład Blacharsko-Dekarski
05-230 Kobyłka, ul. 11-go Listopada 3B
tel.: 603 070 400
E-mail: biuro@dachyrynny.com


Zabezpieczenia przeciwśniegowe to podstawa bezpieczeństwa
5 (100%) 1 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także