Pokrycia bitumiczne

Banderole Izolmatu ułatwiają zakupy

Kiedy na budowie praca wre a terminy nas gonią, cenimy sobie szybkie zakupy. Nie zawsze jednak możemy liczyć na fachową poradę w budowlanych marketach, bywa, że wręcz nie mamy czasu czekać na konsultanta. Szukając na własną rękę produktu, jasna i profesjonalna treść na opakowaniach jest nam niezwykle pomocna. Wyczuwając potrzeby rynku marka Izolmat, wprowadziła banderole ze specjalnymi, kolorowymi oznaczeniami. Każdy rodzaj papy ma teraz swój unikatowy emblemat.

Na samej górze żółtej banderoli z logo Izolmatu zaprojektowano nowe oznaczenia – kolorowe paski, na których znajdziemy nazwę papy oraz jej przeznaczenie. Do oznaczeń zastosowano podstawowe kolory: żółty, czerwony, czarny, i szary, które odpowiadają kodom kolorystycznym, które znajdują się w broszurach informacyjnych i katalogach firmowych.

Papy tradycyjne poznamy po szarym kolorze.

Papy wierzchniego krycia oznaczone są czerwonym paskiem, zaś w przypadku wersji modyfikowanej na opakowaniu pojawia się informacja na dodatkowym pasku nad żółtym logotypem marki.

Papy podkładowe to kolor czarny.

Papy podkładowe modyfikowane SBS mają analogiczne sygnatury jak w przypadku modyfikowanej papy wierzchniego krycia.

Papy specjalne (z ewentualnym dedykowanym opisem OPTIMAX / IZOLVENT) zidentyfikujemy po żółtym kolorze paska.

W tej chwili dostępne są już papy z barwnymi oznaczeniami typu: podkładowe i wierzchniego krycia. Lada moment pojawia się papy tradycyjne. Na papy specjalne zaś trzeba będzie poczekać do nowego roku.

Nowy produkt Izolmatu to wyjątkowa oferta skierowana do wymagających klientów: ułatwia identyfikację produktów i ich przeznaczenie, co ma niemały wpływ na sprawne i szybkie zakupy.

ASZ

4.5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 25 września, 2013

4.5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Magda
    piątek, 3 lipca, 2020

    To prawda, w marketach budowlanych można kupować tylko wtedy gdy jesteśmy pewni co chcemy kupić. Jeśli potrzebujemy porady to lepiej iść do innego sklepu, w którym sprzedawca ma czas nam wszystko wyjaśnić. Samemu ciężko znaleźć właściwy produkt wśród bardzo wielu znajdujących się na półce. Banderole Izolmat mogą pomóc odnaleźć poszukiwany produkt.

Podobne artykuły