Blog

Najczęściej Zadawane Pytania: Naprawa Uszkodzeń Gradowych

Gradobicie może spowodować znaczne uszkodzenia dachu. Obecnie Arry ‘ S Roofing Services Inc. odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące naszych usług naprawy szkód gradowych:

Dlaczego Oferujecie Usługi Naprawy Szkód Gradowych?

Charakter szkód spowodowanych przez burze gradowe jest inny niż huragany lub uderzenia powalonych drzew i dlatego wymaga szczególnej wiedzy specjalistycznej. W Arry’S Roofing Services Inc., nasz zespół jest przeszkolony do rozpoznawania uszkodzeń gradowych i może wykonać odpowiednie naprawy.

Właśnie uderzyła nas gradobicie, ale mój dach wygląda dobrze. Dlaczego muszę to sprawdzić?

W przeciwieństwie do wielu rodzajów uszkodzeń dachów, uszkodzenia gradu nie zawsze są oczywiste, zwłaszcza jeśli masz teksturowany materiał dachowy, taki jak gonty wymiarowe lub architektoniczne. Zewnętrzny materiał dachowy może mieć płytkie wgniecenia, które nie są łatwo widoczne. Jeśli te wgniecenia są wystarczająco głębokie, aby” siniaki ” warstwy hydroizolacji, najmniejsze przebicie może przepuścić wodę deszczową przez pokład dachowy i na strych, powodując znaczne uszkodzenia wody.

Nie mogę po prostu sprawdzić własnego dachu?

Chociaż możesz pomyśleć, że możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, przechodząc trasę DIY z inspekcją i naprawami dachu, nie jest to zalecane. Większość właścicieli domów brakuje wiedzy bezpieczeństwa i dogłębnej wiedzy dachowych do wykonywania pracy prawidłowo i może nawet pogorszyć sprawę. Doświadczeni specjaliści, tacy jak my, wiedzą, jak bezpiecznie i dokładnie przeprowadzić inspekcję dachu i mogą zaoferować najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Co Się Stanie Po Sprawdzeniu Mojego Dachu?

Nasz zespół przeprowadzi kompleksową kontrolę zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz poddasza. Następnie omówimy z Tobą nasze ustalenia i opracujemy plan naprawy i konserwacji wraz z pisemnym oszacowaniem bez presji. Oferujemy również opcje finansowania większości naszych usług dekarskich.

Poznaj nasze usługi naprawy szkód gradowych, dzwoniąc do Arry ‘ S Roofing Services Inc. dzisiaj pod numerem (727) 938-9565. Obsługujemy wiele obszarów w okolicach Clearwater i St. Petersburg, FL.


Data publikacji: 5 listopada, 2021

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły