Samochód fachowca

Mały Peugeot dla firm

Sprzedażowy hit Peugeota – model 208 – debiutuje na polskim rynku w odmianie Van. Wersja ta została opracowana z myślą o klientach firmowych, poszukujących praktycznych i dostępnych cenowo rozwiązań w zakresie transportu.

Dostawcza wersja doskonale radzącej sobie na polskim rynku 208-ki dołącza tym samym do oferty pojazdów użytkowych Peugeota. Nowy model zachowuje oczywiście najważniejsze cechy swojego pierwowzoru – stylistykę, ciekawe wnętrze, ergonomię i dobre właściwości jezdne.

Jednocześnie znacznie zwiększono funkcjonalność w zakresie możliwości transportu towarów, aby jak najlepiej dostosować się do oczekiwań potencjalnych nabywców. Przestrzeń bagażowa 208 Van wynosi 1.062 l, a ładowność 395 kg.

2-miejscowy francuz oferowany jest w jednym poziomie wyposażenia oraz w jednej wersji silnikowej – 1,4 l HDi o mocy 68 KM – dostępnej z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach. Zaletą tej jednostki ma być przede wszystkim umiarkowane zapotrzebowanie na paliwo – w cyklu mieszanym auto ma spalać nie więcej niż 4 litry na 100 km.

Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy m.in. system ESP, 6 poduszek powietrznych, regulator i ogranicznik prędkości ze sterowaniem z kolumny kierownicy oraz komputer pokładowy. W gamie kolorów nadwozia znalazło się 7 barw, w tym sześć metalizowanych. Siedzenia małego Peugeota pokryte są tapicerką tkaninową Etnical Mistral w kolorze czarnym, z biało-czarnymi wstawkami.

Ceny Peugeot 208 Van rozpoczynają się od 41.789 zł netto. Przygotowany został także atrakcyjny kredyt 50/50 Peugeot Finance oraz leasing od 102%.

Mały Peugeot dla firm
5/5 - (9 votes)

Data publikacji: 24 października, 2012

Autor:

5/5 - (9 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły