Łączniki

Rothoblaas przedstawia nowy katalog „wkręty i łączniki do drewna”

Najbardziej kompletna gama w sektorze wkręty i łączniki do drewna.

Międzynarodowa firma z siedzibą w regionie Trydent-Górna Adyga, która projektuje, opracowuje i rozprowadza systemy techniczne do konstrukcji drewnianych, przedstawia zaktualizowany asortyment wkrętów do drewna.

Liczne nowości obejmują: wkręty stolarskie, konstrukcyjne, do zastosowań na zewnątrz i do połączeń drewnometal. Wszystkie przebadane i certyfikowane, wraz z szerokim zakresem dostępnych danych również dotyczących zastosowań z CLT, LVL i drewnem twardym.

„Poszerzyliśmy dotychczasowy szeroki wybór wkrętów o liczne nowości. Szczególne odmiany niektórych wkrętów, które od dawna posiadaliśmy w ofercie” Michele Dal Ri, product manager linii elementów mocujących w Rothoblaas.

„Poza nowymi wkrętami do drewna miękkiego i twardego wprowadziliśmy nowości przeznaczone do mocowania płyt metalowych. Opracowaliśmy wkręty o ponad metrowej długości oraz nowe wkręty w wersji EVO. Skrót ten odnosi się do wyrobów ze specjalną powłoką umożliwiającą zastosowanie również w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Takich jak obszary przybrzeżne lub w połączeniach z drewnem bogatym w agresywne taniny, takim jak dąb czy kasztan, lub poddanemu obróbce chemicznej przy użyciu impregnatów lub innych substancji. Ponadto znacznie poszerzyliśmy ofertę wkrętów do tarasów i fasad.

Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednich rozwiązań praktycznie dla wszystkich konstrukcji zewnętrznych. Podstawowym celem jest dostarczenie naszym klientom coraz bardziej wyspecjalizowanych, skuteczniejszych i trwalszych rozwiązań. Osiągamy je nie krok po kroku, lecz robiąc kilka kroków na raz” z dumą oświadcza Michele Dal Ri.

Rothoblaas przedstawia nowy katalog „wkręty i łączniki do drewna”: Najbardziej kompletna gama w sektorze. Po raz kolejny

Poza szerokim asortymentem Rothoblaas poświęcił również wiele uwagi zapewnieniu danych technicznych służących do projektowania. „Może to zabrzmi dziwnie, ale zauważyliśmy, że w naszym sektorze wciąż trudno jest uzyskać dane empiryczne dotyczące właściwości mocowań do drewna modyfikowanego, chociaż elementy CLT i drewno klejone LVL są obecnie powszechnie stosowane. Brak ten dotyczył również nas. Z tego powodu postanowiliśmy dostarczyć możliwie jak najwięcej danych dla każdego produktu zamieszczonego w katalogu. Należy również wspomnieć, że bycie liderem, na każdym polu sprawia nam wielką satysfakcję” stwierdza z zadowoleniem Michele Dal Ri.

Nowy katalog zawiera szereg rozwiązań dla każdego zakresu zastosowania. Oferta została wzbogacona produktami uzupełniającymi i akcesoriami, które zwiększają komfort użytkowania. Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące produktów oraz bezpłatnie pobrać katalog, odwiedź stronę www.rothoblaas.com

5/5 - (44 votes)

Data publikacji: 16 lipca, 2019

Autor:

5/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. kos
  środa, 17 lipca, 2019

  Cetnie zapoznam się z najnowszą ofertą firmy Rothoblaas zawarta w nowym katalogu.Bardzo często coś robię z użyciem drewna i temat wkrętów jaki łączników do drewna bardzo mnie interesuje,wkręty do mocowania płyt metalowych także są u mnie wykorzystywane i zapoznam się również z najnowszą ofertą.Dotychczas gdy korzystałem z produktów tej firmy to nigdy mnie nie zawiodły.

 2. Marek
  środa, 17 lipca, 2019

  Okazjonalnie majsterkuję w domu bądź ogrodzie. Wówczas często jestem gościem któregoś z marketów budowlanych aby dopasować odpowiedni rodzaj wkrętów. Teraz mając katalog szybko będę mógł wybrać to co jest mi w danym momencie potrzebne i nie tracić czasu na żmudne poszukiwania. A potrzeba wkrętów do prostych mocowań, ale również takich, które będą w trudnych warunkach. Zatem katalog firmy Rothoblass jest idealny dla mnie i chętnie się z nim zapoznam.

 3. rafal8647
  środa, 7 sierpnia, 2019

  ciekawa oferta

Podobne artykuły