Drewno konstrukcyjne

Stamadrew – dystrybutor przerobionego i certyfikowanego drewna budowlanego

Stamadrew Stanisław Marszałek z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy Drodze Krajowej nr 1, to jeden z czołowych dostawców drewna, który operuje na całym polskim rynku zaopatrując branżę w wysoko przerobione i certyfikowane, a więc zgodne z ustawą drewno budowlane.

Firma oferuje wysokiej klasy materiały znajdujące zastosowanie na wszelkich budowach, w tym oczywiście przy wznoszeniu budowli z drewna w kompleksowym rozumieniu tego określenia.

Niespotykanie szeroka i rzeczywiście dostępna gama wyrobów pozwala na zastosowanie ich w praktycznie każdym przedsięwzięciu, zaś kompleksowo dobrane i magazynowane w odpowiednich ilościach produkty gwarantują całoroczne, powtarzalne, szybkie i bezproblemowe dostawy na każdą budowę i inwestycję wykorzystującą drewno jako jeden z materiałów konstrukcyjnych czy wykończeniowych.

stamadrew

Oferta firmy Stamadrew zbudowana jest z trzech głównych kategorii produktowych, na które składają się:

 • drewno konstrukcyjne świerkowe lite C24 dla budownictwa szkieletowego oraz konstrukcji wymagających wypełnienia warunków ustawowych oraz zgodnych z wymogami prawa budowlanego w zakresie norm PN/EN,
 • drewno konstrukcyjne lite oraz klejone spełniające wymogi certyfikacji w zakresie od C24 do GL, a więc drewno klejone KVH/DUO/ TRIO/BSH w długościach i rozmiarach stosowanych na terenie Unii Europejskiej, drewno klejone według projektu – w granicach możliwości technologicznych – włącznie z wielkogabarytowym o długości do 18 m, oraz bale klejone warstwowo (frezowane pióra-wpusty) w wielu rozmiarach,
 • drewno do budowy domów, dachów, mostów, domków, altan, balkonów, płotów, tarasów oraz architektury ogrodowej zgodnie z wymogami prawa budowlanego.

Kompleksowa oferta produktowa firmy Stamadrew zapewnia dostęp do kilkuset pozycji magazynowanych w ilościach potrzebnych na każdorazową szybką reakcję – również wtedy, gdy zajdzie potrzeba sprostania nagłemu i zwiększonemu zapotrzebowaniu ze strony stałych partnerów firmy. Warto w tym miejscu zauważyć, że firma Stamadrew oferuje też fabryczne zabezpieczanie drewna. Chodzi tu w głównej mierze o zabezpieczanie elewacji w czterech systemach profesjonalnych środków nanoszonych idealnie równymi warstwami lazur w podciśnieniu. To bardzo sprawdzona technologia, w której wykończono wiele milionów m2 materiału na terenie całej Europy. Stamadrew postawił na jakość obsługi i powtarzalność w pełni realizowanych zamówień, zapewniających partnerom firmy bezproblemowe, oszczędne i profesjonalne budowanie na każdym etapie inwestycji – od konstrukcji do prac wykończeniowych, boazerii, elewacji, budowy tarasów, kładzenia podłóg i realizacji wielu innych wymagających projektów w każdym domu.

Kontakt:

Przy DK1 (obok KFC, Auto Grilla)

43-503 Czechowice – Dziedzice

Tel. 512 791 166

Tel. 535 886 888

Tel. 33 488 98 80

www.stamadrew.pl

stamadrew
5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 1 lutego, 2020

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. rzeczoznawca
  sobota, 1 lutego, 2020

  Przy realizacji wszelkiego rodzaju budownictwa bardzo ważnym jest by używać materiałów o wysokiej jakości. Takie gwarantują producenci posiadający stosowne certyfikaty. Wówczas jest pewność, że konstrukcja budynku będzie trwała i bezpieczna.

 2. Piotr
  niedziela, 2 lutego, 2020

  Drewno konstrukcyjne to bardzo ważny element powstającego domu. Obserwuję okoliczne budowy i za każdym razem są to produkty wysokiej jakości. Jest już więc świadomość iż nie można tutaj oszczędzać gdyż jest to inwestycja długofalowa. Tak więc takie firmy są gwarantem spełnienia wszystkich norm budowlanych, czyli tym samym naszego bezpiecznego mieszkania przez lata.

Podobne artykuły