Fotowoltaika

SYSTEM DO MONTAŻU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH Röben został nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024.

Tegoroczna III edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM 2024 w Kielcach stanowiła jedno z najważniejszych wydarzeń na targowej mapie Polski dla branży pokryć dachowych. Dlatego też czołowego producenta ceramiki budowlanej, jakim jest firma Roben, nie mogło na nich zabraknąć. Udział w tegorocznej edycji tego wydarzenia był wyjątkowy pod wieloma względami. Rekordowa frekwencja, przekraczająca ponad 24 tysiące sprzedanych wejściówek, udział blisko 150 wystawców oraz dwa dni intensywnych emocji, uczyniły z tego kongresu prawdziwe święto rzemiosła dekarskiego.

Röben nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024

Dlatego też, właśnie tu zaprezentowany został nowy, innowacyjny system do montażu paneli fotowoltaicznych i solarnych na dachach pokrytych dachówkami PIEMONT i MONZAplus.  Wprowadzenie tego systemu do oferty podyktowane zostało nie tylko dbałością o środowisko, ale także wynikało z odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa na rozwiązania fotowoltaiczne. Innowacyjność tego systemu została doceniona zarówno przez dekarzy, jak i inwestorów zainteresowanych montażem paneli fotowoltaicznych czy solarnych, zarówno na nowych, jak i istniejących już dachach. Nagrodzony system wyróżnia się szybkim i bezinwazyjnym montażem. Podczas prac dekarskich unika się ingerencji w połać dachu, eliminując konieczność docinania dachówek. Dodatkowo, istnieje możliwość dopasowania systemu do różnego rozstawu łat. Ważne jest również to, że uchwyt jest trwale związany z więźbą dachową, co skutkuje brakiem przenoszenia obciążeń na połać dachową, ponieważ system jest zintegrowany bezpośrednio z więźbą.

Otrzymanie tak prestiżowej nagrody, jaką jest Złoty Medal Targów DACH FORUM 2024 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, a także potwierdzeniem znaczenia i oczekiwań pokładanych w zaprezentowanym rozwiązaniu. Nagroda oraz pozytywny oddźwięk zarówno ze strony komisji konkursowej, jak również odwiedzających nasze stoisko dekarzy, są dla nas motywacją do dalszej pracy oraz poszerzania oferty, o kolejne produkty, które będą odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby rynku – mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu.

Stoisko Roben na targach Dach Forum 2024

Na stoisku

Na stoisku Röben, można było codziennie oglądać prezentację instalacji nowego systemu do montażu paneli fotowoltaicznych i solarnych, prowadzoną przez eksperta firmy. Wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się z nowym rozwiązaniem „od podszewki” oraz mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z jego funkcjonalnością. Podczas dwóch dni targowych dostępni byli również Kierownicy Regionów, gotowi do rozmów na temat nowego systemu oraz oferty dachówek ceramicznych marki, w tym najnowszej dachówki ceramicznej – MILANO. Na stoisku wręczono również nagrody dla laureatów IV edycji konkursu MEDA DEKARZ, a dla najodważniejszych z braci dekarskiej, zorganizowano również konkurs „Wbijania gwoździ”, w którym do zdobycia były atrakcyjne vouchery na narzędzia dekarskie marki Stubai ufundowane przez ich dystrybutora – firmę Budman oraz zestaw gadżetów firmowych Röben.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 17 stycznia, 2024

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły